Neler Yeni

%1 ve 0.1 fps değeri sabit

lkym

80+
pc de sıkıntı var servise göndericem bu değerler normalde sabitmi oluyor benim bildiğim sürekli değişmesi lazım mesela lolde 200 fps alıyorsam %1 850 fps sabit %0.1 de 30 fps sabit asla değişmiyor

Existentia

80+ Silver
hocam performansınız düşük mü böyle şeylere çok takılmayın hissiyat kötü mü ? performans düşük mü shutter yiyor musunuz yoksa sabit kalmış kalmamış çok takılmayın

lkym

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam performansınız düşük mü böyle şeylere çok takılmayın hissiyat kötü mü ? performans düşük mü shutter yiyor musunuz yoksa sabit kalmış kalmamış çok takılmayın
Öyle kolay bir sorun değil sistem 165 gündür bende ilk günden beri fps droplar yaşıyorum hele ilk günler daha kötüydü o günden bu yana yapmadıgım test kalmadı 1 tane sorun çıkmıyor ama bazı oyunlarda felaket drop var pubg fortnite oynanmicak derecede Loldede arada sırada yapıyor can sıkıyor yine mta sa da bile oluyor gpu z de transistörs die size filanda gözükmüyor filan ve eskiden %1 ve 0.1 değerleri 0 dı 2 defa format attım düzeldi şimdi sabit asla hareket etmiyor bide o değerleride yanlış veriyor zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,728
Üyeler
147,200
Son üye
Arda1658
Top Bottom