Neler Yeni

10.000 - 10.500 civarlarında mühendislik için laptop arıyorum.

Flamesa

80+ Silver
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği okumaktayım. Solidworks, autocad vs vs. programlar için de lazım dediğiniz gibi harici ekran kartı daha iyi. Şu model hakkında fikriniz nedir ? https://www.hepsiburada.com/msi-bra...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000BZCXE
Attığım Gamegaraj ile Msi Bravonun kasası aynı ve ikisininde ekranı IPS. 11400H ile 5600H birbirine denk fakat 3050ti 5500m'den daha güçlü. Bu sebeple gamegaraj öneririm. Acer nitroya hiç bulaşmayın bile zaten donanımı zayıf kalıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Süleyman Bayram
Attığım Gamegaraj ile Msi Bravonun kasası aynı ve ikisininde ekranı IPS. 11400H ile 5600H birbirine denk fakat 3050ti 5500m'den daha güçlü. Bu sebeple gamegaraj öneririm. Acer nitroya hiç bulaşmayın bile zaten donanımı zayıf kalıyor.
Gamegaraj evet güzel bir üründür belki ancak yine de daha iyi bir markayı tercih etmek isterim. Emin misiniz attığım msi ın IPS olduğuna?

Flamesa

80+ Silver
Gamegaraj evet güzel bir üründür belki ancak yine de daha iyi bir markayı tercih etmek isterim. Emin misiniz attığım msi ın IPS olduğuna?
Evet ips-level yani ips panel. 17,3 inç olduğu için gamegarajın soğutması bir tık daha iyi olucaktır. Iki laptopta aynı sadece marka ismi ve donanımları farklı. Gamegaraj yerine msi yazdığı için ben olsam daha düşük donanımlı bir laptop almazdım ama sizin kararınız tabi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Süleyman Bayram
Evet ips-level yani ips panel. 17,3 inç olduğu için gamegarajın soğutması bir tık daha iyi olucaktır. Iki laptopta aynı sadece marka ismi ve donanımları farklı. Gamegaraj yerine msi yazdığı için ben olsam daha düşük donanımlı bir laptop almazdım ama sizin kararınız tabi.
Çok teşekkür ederim cevaplar için ben tekrar düşünüp bir karar vereyim artık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,726
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom