Neler Yeni

10.000 bütçe ile laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
batuhan çayır
Merhaba, dizi-film izlemek, araştırma yapmak, PDF PowerPoint vs. Gibi şeyler için kullanacağım. Oyun oynamayacağım onun için ayrı kasam var zaten. Şöyle 4-5 sene rahat götürsün istiyorum. Mümkünse ince hafif taşıması kolay bir şey olsun ve pil ömrü uzun olursa süper olur. İleride RAM vs eklenebiliyorsa da güzel olur. Kendimce bulduğum modeller bunlar sizin önerileriniz var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/hp-255-...b-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-p-HBCV00003VNJMF

Amazon.com.tr

Fiyat olarak bu civarlar olursa iyi olur. Hepsiburada'da satılıyorsa olursa ayrıca avantaj olur, kredi kartıma ekstra kampanya oluyor.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arif Dağcı
Merhaba, dizi-film izlemek, araştırma yapmak, PDF PowerPoint vs. Gibi şeyler için kullanacağım. Oyun oynamayacağım onun için ayrı kasam var zaten. Şöyle 4-5 sene rahat götürsün istiyorum. Mümkünse ince hafif taşıması kolay bir şey olsun ve pil ömrü uzun olursa süper olur. İleride RAM vs eklenebiliyorsa da güzel olur. Kendimce bulduğum modeller bunlar sizin önerileriniz var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/hp-255-...b-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-p-HBCV00003VNJMF

Amazon.com.tr

Fiyat olarak bu civarlar olursa iyi olur. Hepsiburada'da satılıyorsa olursa ayrıca avantaj olur, kredi kartıma ekstra kampanya oluyor.
Bu

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arif Dağcı
Güzel gözüküyor ram de iyi. İşlemci olarak ryzen5 5500u ile i3-1215u arasında nasıl farklar var
R5 5500u 6 çekirdek 12 thread
İ3 1215u 4 çekirdek 8 thread
Dağlar kadar fark yok ama amd bi tık önde ama ikisi de gayet iyi bu fiyata.
Bence kriter ram olmalı bu tip bir bilgisayarda 16 ram ömür boyu yeter.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,875
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
ryzen 5 7520u lu bir laptop alın öğrenci iseniz vergi indirimi ile 7600tl gibi bir fiyata gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
batuhan çayır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
R5 5500u 6 çekirdek 12 thread
İ3 1215u 4 çekirdek 8 thread
Dağlar kadar fark yok ama amd bi tık önde ama ikisi de gayet iyi bu fiyata.
Bence kriter ram olmalı bu tip bir bilgisayarda 16 ram ömür boyu yeter.
Çok teşekkürler tekrar
ryzen 5 7520u lu bir laptop alın öğrenci iseniz vergi indirimi ile 7600tl gibi bir fiyata gelir.
Peşin alınacak vs çok avantajı kalmıyor benim için

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Amazon.com.tr

Merhabalar hocam, 10000 civarında benim önerim tabletleri tercih edin. Yapmak istediğiniz her şeyi yapmanızı sağlar ve hatta bence laptoptan daha iyisini de yapabilirsiniz. Pil ömürleri laptoptan fazla oluyor, taşıması daha kolay, pdf powerpoint işlerini zaten rahatça yapabiliyorlar. Ekranları genelde o bütçedeki laptoplardan daha iyi. Not almak isterseniz de kendi avantajları var.

Tabii laptop tercih ederseniz yukarıdaki arkadaşın attığı linkteki laptop iş görür, güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
batuhan çayır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar hocam, 10000 civarında benim önerim tabletleri tercih edin. Yapmak istediğiniz her şeyi yapmanızı sağlar ve hatta bence laptoptan daha iyisini de yapabilirsiniz. Pil ömürleri laptoptan fazla oluyor, taşıması daha kolay, pdf powerpoint işlerini zaten rahatça yapabiliyorlar. Ekranları genelde o bütçedeki laptoplardan daha iyi. Not almak isterseniz de kendi avantajları var.

Tabii laptop tercih ederseniz yukarıdaki arkadaşın attığı linkteki laptop iş görür, güzel.
12.000 liraya huawei tablet setleri var klavye-kalem ile belki onlar bakılabilir de laptop gibi rahat olur mu emin olamıyorum :)

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
12.000 liraya huawei tablet setleri var klavye-kalem ile belki onlar bakılabilir de laptop gibi rahat olur mu emin olamıyorum :)
bence daha rahat olur inceleme videolarını izlemenizi tavsiye ederim tercih sizin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,875
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
batuhan çayır
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,875
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
batuhan çayır
Huawei desteğe yazdığımda kalem kampanyası sona ermiş dedi, yani tablet eleniyor :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,818
Üyeler
152,966
Son üye
istare
Top Bottom