Neler Yeni

10.000 TL Sistem önerisi

ByZeyd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Maytalman
Bütçe
10000
Dostlar selam 10 Bin tl bandında bir bilgisayar arıyorum 11 binde olabilir problem değil ama geçmemesi çok çok iyi olur genelde cs:go valorant gibi rekabetçi oyunları oynayacağım. Aslında 3 tane sistem buldum Bunların arasından seçebilirsiniz veyahut daha iyi bir öneriniz varsa önerirseniz memnun olurum ( Ramleri 16 gb yapacağım.)
SYSTEM-1650/Intel Core i3 10105F/NVIDIA GeForce GTX 1650/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM
BURAK GUNGOR-FIRST/Intel Core i3 10105F/PNY GeForce GTX 1650 Dual Fan 4GB/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM
WTCN-SUPER/AMD Ryzen 3 4100/ASUS Radeon RX 6500 XT OC DUAL 4GB/8GB DDR4/240GB SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM
Ayrıca Windows 10 kurulu mu geliyor bunu da açıklarsanız sevinirim. Maalesef Donanım arşivi gt2 kaçırdım hala üzülüyorum Yeni bir sistem çıkmasını beklemeli miyim?

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,700
İsim
SANANE
Dostlar selam 10 Bin TL bandında bir bilgisayar arıyorum 11 binde olabilir problem değil ama geçmemesi çok çok iyi olur genelde cs:go valorant gibi rekabetçi oyunları oynayacağım. Aslında 3 tane sistem buldum Bunların arasından seçebilirsiniz veyahut daha iyi bir öneriniz varsa önerirseniz memnun olurum ( Ramleri 16 gb yapacağım.)
SYSTEM-1650/Intel Core i3 10105F/NVIDIA GeForce GTX 1650/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM
BURAK GUNGOR-FIRST/Intel Core i3 10105F/PNY GeForce GTX 1650 Dual Fan 4GB/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM
WTCN-SUPER/AMD Ryzen 3 4100/ASUS Radeon RX 6500 XT OC DUAL 4GB/8GB DDR4/240GB SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM
Ayrıca Windows 10 kurulu mu geliyor bunu da açıklarsanız sevinirim. Maalesef Donanım arşivi gt2 kaçırdım hala üzülüyorum Yeni bir sistem çıkmasını beklemeli miyim?
üçüde aşırı kötü. Bence biraz bekle yakın zamanda GT sistem çıktı, GG6 sistem çıktı bu bantta. Bulurun biraz sabret.

ByZeyd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Maytalman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
üçüde aşırı kötü. Bence biraz bekle yakın zamanda GT sistem çıktı, GG6 sistem çıktı bu bantta. Bulurun biraz sabret.
Farkındayım hocam bu tür şeylere yetişemiyorum işlerden dolayı vs. sahibinden de satılmış bulamadım maalesef beklerim problem değil ama dediğim gibi müsait olamıyorum stoklar bitiyor.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,700
İsim
SANANE
Farkındayım hocam bu tür şeylere yetişemiyorum işlerden dolayı vs. sahibinden de satılmış bulamadım maalesef beklerim problem değil ama dediğim gibi müsait olamıyorum stoklar bitiyor.
Sabır her işin ilacıdır. Ne ara dede oldum ya.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,346
İsim
Berkay BABUCCU
Şuan sistemler yok pc hocası cıkaracak ya onu bekle ya da sarı siteye dogru bir yolculuk yap. DA nın son sistemini satan muhakkak vardır onlara bir göz at.

ByZeyd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Maytalman
Şuan sistemler yok pc hocası cıkaracak ya onu bekle ya da sarı siteye dogru bir yolculuk yap. DA nın son sistemini satan muhakkak vardır onlara bir göz at.
Hocam aradım da bulamadım DA sistemini gaming genin kargosuna güvenmiyordum ve mağazadan alma seçeneği yoktu bu yüzden kaçırdım o sistemi bir şey olmasından korkuyordum Pişmanım ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bekleme ben 2senedir ha bekle ha bekle iğrenc bisey gittim aldım 13k ya rx 6600 sistem
Şu anda bu parayla çöp bilgisayarlar alınıyor zaten usta

Hocam aradım da bulamadım DA sistemini gaming genin kargosuna güvenmiyordum ve mağazadan alma seçeneği yoktu bu yüzden kaçırdım o sistemi bir şey olmasından korkuyordum Pişmanım ama

Şimdi baktım güzel yok biraz beklicen tabi 9k ya 1660super sistem vqrdı itopyada 3 gun falan stoktaydı keşke onu alaydın

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Gozalak

mağazadan alma seçeneği vardı hocam nasıl yoktu?

Top Bottom