Neler Yeni

10.000 TL Sistem önerisi

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
yunus günaydın
Bu paralara 1650 veya 6500xt alma daha geçenlerde 7 bin liraya daha iyileri çıktı bunlardan. Şuna bak 240 gb ssd 8 gb ram. 1650 li versiyon 7 bine 16 ram ve m2 ssdli çıkmıştı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cem Koç
Şuan sistemler yok pc hocası cıkaracak ya onu bekle ya da sarı siteye dogru bir yolculuk yap. DA nın son sistemini satan muhakkak vardır onlara bir göz at.
Dostum ekran kartının ne olacağını açıkladılar mı ve ne zaman çıkacağı hakkında bi bilgin var mı

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,299
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

ByZeyd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Maytalman
Dostum ekran kartının ne olacağını açıkladılar mı ve ne zaman çıkacağı hakkında bi bilgin var mı
25 veya 28'inde açıklanacağı söyleniyor muhtelen giriş-orta seviye olur giriş seviyesine döneceğiz demişti

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,299
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

ByZeyd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Maytalman
10900 e alıcılar var sistem geldiğinde iletişime geçeceğim çok ihtiyacın varsa sana yardımcı olabilirim
Çok ihtiyacım yok hocam da sistemler çıktığında yetişemiyorum ve sürekli kaçıyor vakit geçiyor fiyat artıyor bende anca 10900 verebilirim zaten

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,299
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Çok ihtiyacım yok hocam da sistemler çıktığında yetişemiyorum ve sürekli kaçıyor vakit geçiyor fiyat artıyor bende anca 10900 verebilirim zaten
Valla bilmiyorum knka almak istersen bakarız vaktin varsa PC hocası çıkaracak yakında ona da bakabilirsin onun haricinde şuan sıfır Sistem 11k ya adam akıllı yok maalesef

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Sistemler genelde çıkmadan birkaç gün önce satış tarihi paylaşılıyor. Eğer ki planlama şansınız varsa ona göre planlayabilirsiniz.

Top Bottom