Neler Yeni

10-20k arası telefon önerisi

ThE LoSt

80+ Gold
20k yı zorlarım demek istedim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani evet bir tık doğru :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyat aralığını çok geniş almışım o benim sorunum 15-20 demek daha makul olurdu sanırsam
Yanlış anlamayın hepimiz böyleyiz üst limitleri seviyoruz burada yanlış bir şey yok dediğim gibi s22 mantıklı olabilir şarjı üzebilir sadece siz bir düşünün ona göre karar verirsiniz.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz telefon olursa sevinirim. Sadece gereksiz büyük ve kalın olmayan moddeller varsa bildiğniz FP bir model arıyorum
1500 TL daha koyup Samsung S23 FE alın.

brko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Öz
Yanlış anlamayın hepimiz böyleyiz üst limitleri seviyoruz burada yanlış bir şey yok dediğim gibi s22 mantıklı olabilir şarjı üzebilir sadece siz bir düşünün ona göre karar verirsiniz.
biraz da şikayet kısımlarına girdim s22 den genelde dediğiniz gibi şarj problemi var. Bir tık ta üzerine koyup s23 Fe daha mantıklı gibi sanırsam. Malum ülkede her sene veya 2 sene de bir telefon değiştiremiyoruz. Bataryadan olmayalım mantığıyla s23 Fe alacağım sanırım. Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için sağolun

ThE LoSt

80+ Gold
biraz da şikayet kısımlarına girdim s22 den genelde dediğiniz gibi şarj problemi var. Bir tık ta üzerine koyup s23 Fe daha mantıklı gibi sanırsam. Malum ülkede her sene veya 2 sene de bir telefon değiştiremiyoruz. Bataryadan olmayalım mantığıyla s23 Fe alacağım sanırım. Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için sağolun
Diğer yönleri de güçsüz değil daha büyük ekran ekran daha parlak ekran daha iyi batarya ömrü genel toplamda sizi mutlu edecektir hayırlı olsun şimdiden

Top Bottom