Neler Yeni

10.500 TL - DA YENİ FİYAT PERFORMANS (?) KASA

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Resimde ekran kartı ufak gözüküyordu ve PSU kablosu da siyah değildi umarım parçalar kötü olmaz 😄

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam vallahi hayatımda ilk defa sistem alacağım onun da iyi bisey olmasını istiyorum. Tahmini olarak nasıl bir sistem gelebilir hocam.
Valla bilmiyorum ki knka ne desem yalan kimseyi zan altında bırakmak istemem bütçe nedir senin

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kemal
Valla bilmiyorum ki knka ne desem yalan kimseyi zan altında bırakmak istemem bütçe nedir senin
Hocam 19.000 tl butcem var ama ne kadar uygun olursa benim icin o kadar iyi cikan sistemi yükseltip almayı düşünüyorum. 15.000 den falan çıksa anakart ram ssd falan yükselttim desem 18k 19k falan geri kalan paraya da monitör klavye çözmeye çalışacağım. Umarım sistem r5 5600 ve rx 6700xt gibi birsey olur da o zaman içime sinen bir sistem almış olurum

xACa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Alperen
Hocam 19.000 TL butcem var ama ne kadar uygun olursa benim icin o kadar iyi cikan sistemi yükseltip almayı düşünüyorum. 15.000 den falan çıksa anakart ram ssd falan yükselttim desem 18k 19k falan geri kalan paraya da monitör klavye çözmeye çalışacağım. Umarım sistem r5 5600 ve rx 6700xt gibi birsey olur da o zaman içime sinen bir sistem almış olurum
muhtemelen öyle bir şey gelicek

whiteman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Caner
DA Genelde saat kaç gibi paylaşıyor fp sistemleri? İşlerim var sabahtan beri telefon başında bildirim bekliyorum umarım bütçeme uyar

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer
DA Genelde saat kaç gibi paylaşıyor fp sistemleri? İşlerim var sabahtan beri telefon başında bildirim bekliyorum umarım bütçeme uyar
6 da video gelip 7 de link gelebilir. Yada 7 de direk link li video gelebilir

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Mehmet Ali
Genelde 6 ya doğru paylaşılıyor.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Top Bottom