Neler Yeni

10 ayda ingilizcede gelişmek?

10 ayda ingilizcede belli bir noktaya gelmem gerekiyor. Yani çok iyi düzeyde olmasam da yabancılarla sohbet edebilmem, yazıları okuyabilmem gerekiyor. B1-B2 arasına denk geliyor sanırım. Bu 10 ayda nasıl bir çalışma izlemeliyim? BTK Akademinin konu anlatımlarını beğendim ama konu çalıştıktan sonra ne yapmam gerektiği konusunda kararsız kaldım. Soru mu çözmem gerekiyor yokda pratik mi lazım vb. Bazı kişiler ücretli platformları önerdi ama maddi gücüm yok şuan. Siz nasıl öğrendiniz, neler önerirsiniz? Hafiften temelim var bu arada.

Omnissiah

80+ Bronze
çok sıfır değilsen 10 içinde iyi bir yere gelirsin telefona kurabileceğin yapay zeka pratik programı var, apk indirebilirsin veya pc ye crackli program kurabilirsin arada youtube izlersin. 10 ay az süre değil

• Konu Sahibi Konu Sahibi
çok sıfır değilsen 10 içinde iyi bir yere gelirsin telefona kurabileceğin yapay zeka pratik programı var, apk indirebilirsin veya pc ye crackli program kurabilirsin arada youtube izlersin. 10 ay az süre değil
Biraz kelime biliyorum ve zor olmayan cümleleri tam çeviremesem de ne anlattığını farkedebiliyorum. Crack program ne alaka, onu anlayamadım bu arada. Detay verirsen sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,964
Üyeler
154,684
Son üye
AZAT122
Top Bottom