Neler Yeni

10 gündür Çin'den Türkiye'ye gelemeyen kargo!

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
Merhaba arkadaşlar, Çin'den 22 Nisanda X5460 işlemci aldım ve 2 Mayıs'ta uçakla Türkiye'ye gelmeye başladığını gördüm yaklaşık 10 gün oldu kargodan ses seda yok eskiden kulaklık aldığımda 1 haftada geliyordu TR'ye ama şimdi böyle kaldı ne yapmalıyım ürünün tahmini teslimatı 1 gün geciktiği için 10 Mayıs'tan 19una atlamıştı kaç güne elime ulaşır acaba?
Aslında PTT'de 26'sında yurt dışına sevk edildi edi received yazıyordu ama bir baktım China post 2 Mayıs'ta uçak kalkış diye bir bilgi girmiş.
Takip RG000568940CN kodu ile yapabilirsiniz.

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben aldığımda 1 veya 2 ayda geliyordu
Ürünün tahmini teslimatı 19 mayıs ta bugune kadar hiç tahmini teslimat tarihini geçen bir kargo görmedim :D

Eskiden kulaklık almıştım e900 pro onda 5-ila 7 günde geliyordu trye.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Merhaba arkadaşlar, Çin'den 22 Nisanda X5460 işlemci aldım ve 2 Mayıs'ta uçakla Türkiye'ye gelmeye başladığını gördüm yaklaşık 10 gün oldu kargodan ses seda yok eskiden kulaklık aldığımda 1 haftada geliyordu TR'ye ama şimdi böyle kaldı ne yapmalıyım ürünün tahmini teslimatı 1 gün geciktiği için 10 Mayıs'tan 19una atlamıştı kaç güne elime ulaşır acaba?
Aslında PTT'de 26'sında yurt dışına sevk edildi edi received yazıyordu ama bir baktım China post 2 Mayıs'ta uçak kalkış diye bir bilgi girmiş.
yani 10g biraz kısa bi süre hel bazı kargo şirketleri var forumda görmüştüm çocugun ekran kartı dünyayı dolaştı öyle geldi LDFGHNSKLŞGNSDLFG yani böyle bişe de olabilir

gecen aylarda bi led alıstım beleşe 15g de gelmişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve rica etsem nasıl bi anakrt falan buldun sistemini atarmısın bende düşnüyorum böyle bişe

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani 10g biraz kısa bi süre hel bazı kargo şirketleri var forumda görmüştüm çocugun ekran kartı dünyayı dolaştı öyle geldi LDFGHNSKLŞGNSDLFG yani böyle bişe de olabilir

gecen aylarda bi led alıstım beleşe 15g de gelmişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve rica etsem nasıl bi anakrt falan buldun sistemini atarmısın bende düşnüyorum böyle bişe
Anakart-ram- işlemci çalıştığım mahalle bilgisayarcısından :D onun dışında yanan pcmden kalan parçaları kullandım

Anakart: Gigabyte GA-G31M-ESL2

İşlemci: İntel Core 2 Duo E7500

Ram: Kingston 2+2 4 GB 800 mhz

Ekran Kartı: Rx 570 (d:)

Psu: Fsp hv pro 550

ssd: Crucial bx 500 120 gb

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,723
Üyeler