Neler Yeni

10 k bütçe sistem tavsiyesi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
Monitor klavye maouse kulaklik gibi ekipmanlar da dahil butce 10 k ben 2 sistem buldum 2 si arasinda tavsiyelerde alabilirim ?

13 mayista alicam

Screenshot_20200509-115624_ncehesap.jpg
Screenshot_20200509-115542_Chrome.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yayinda yapmayi dusunuyorum

Son düzenleme:

tab_enter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Tab+Enter
Monitor klavye maouse kulaklik gibi ekipmanlar da dahil butce 10 k ben 2 sistem buldum 2 si arasinda tavsiyelerde alabilirim ?

13 mayista alicam

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
O monitör , klavye , mouse , kulaklık gibi ekipmanları bu sitelerden bak daha ucuzları varsa bulursun

El capitan güzele benziyor ama forumda çok şikayet var itopyyadan da bi bak derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet sikayet cok ama nerden alabilirim baska itopyadan da cok sikayet var ince hesaptakini aliyim diyorum bayramdan sonra gelir diye dusunuyorum sorun tek gec gelmesiyse problem degil.

Ayrica yayinda yapabilirmiyim bu sistemle

O monitör , klavye , mouse , kulaklık gibi ekipmanları bu sitelerden bak daha ucuzları varsa bulursun

El capitan güzele benziyor ama forumda çok şikayet var itopyyadan da bi bak derim.
?

tab_enter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Tab+Enter
Evet sikayet cok ama nerden alabilirim baska itopyadan da cok sikayet var ince hesaptakini aliyim diyorum bayramdan sonra gelir diye dusunuyorum sorun tek gec gelmesiyse problem degil.

?
Yaparsın hocam anakartı forumda okumuştum asus tuf fazla ınınır mı bir şey diyordu. Sen kendine güzel bi mikrofon al anakartı araştır güzelse al sonra keyfine bak.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli

?
Yayın yaparsın kesinlikle sistem de gayet güzel 1.sistemi öneririm nedenini sorarsan
1.İncehesap geç getirebilir fkaat kesinlikle güvenebilirsin
2.Aoc 24g2u çok daha güzel bir monitör.

Yaparsın hocam anakartı forumda okumuştum Asus tuf fazla ınınır mı bir şey diyordu. Sen kendine güzel bi mikrofon al anakartı araştır güzelse al sonra keyfine bak.
Senin dediğin asus tuf ekran kartı anakartta sıkıntı yok gayet güzel anakart.

Top Bottom