Neler Yeni

10 k Bütçeye 2k ips 27 inç Monitör Önerisi

taha123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
taha eren cvs
Arkadaşlar selamlar yakın zamanda alacağım sistemimin yanına kaliteli 27 inç IPS 2K bir monitör bakıyorum bütçem 10 bin TL civarı pivot olup olmaması önemli değil çogunlukla hikayeli oyunlar için kullancağım FPS türüyle fazla işim yok yenileme hızından çok görsel kalite benim içim daha önemli alabileceğim en iyi monitör nedir tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

taha123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
taha eren cvs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Alev Fırtınası
dell daha pahalı ama renk sayısında msi daha önde duruyo hangisini seçmeliyim
Dell daha pahalı ama renk konusunda kontrastı biraz daha yüksek ama parlaklığı da biraz daha düşük onun dışında bir farkları yok, renk sayıları aynı. İkisi de 8 + frc bit. Hangisini almalısın bilmiyorum kimisi sadece amazondan monitör alınır yoksa ölü piksel çıkar uğraştırır diyor kimisi şansını deneyip alıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

F/p olarak msi daha iyi tabi, hemen hemen aynı özelliklerde 1400 tl daha ucuz

taha123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
taha eren cvs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dell daha pahalı ama renk konusunda kontrastı biraz daha yüksek ama parlaklığı da biraz daha düşük onun dışında bir farkları yok, renk sayıları aynı. İkisi de 8 + frc bit. Hangisini almalısın bilmiyorum kimisi sadece amazondan monitör alınır yoksa ölü piksel çıkar uğraştırır diyor kimisi şansını deneyip alıyor.

ozaman msi ı tercih edeceğim teşekkürler

Arkadaşlar selamlar yakın zamanda alacağım sistemimin yanına kaliteli 27 inç IPS 2K bir monitör bakıyorum bütçem 10 bin TL civarı pivot olup olmaması önemli değil çogunlukla hikayeli oyunlar için kullancağım FPS türüyle fazla işim yok yenileme hızından çok görsel kalite benim içim daha önemli alabileceğim en iyi monitör nedir tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
Konsol kullanıyor musunuz?

taha123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
taha eren cvs

10 bit ile çok bi fark olurmu peki hocam

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Alev Fırtınası
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR