Neler Yeni

10. sınıf Astronomi / Bilişim dersinde neler yapılıyor?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,271
İsim
Ahmet Sevinç
arkadaşalar merhaba yarın bu iki dersten birisini seçeceğiz hangisine girmek istersek , ama ne yapacağımızı bilmiyorum bu yüzden ilk olarak astronomiden şu soruları soruyorum
1) sınavı olacak mı?
2) derste neler yaparız genel olarak
3) okuldan okula değişir ama teleskop kullanma imkanımız var mı ?
4) yazı çok yazar mıyız ? özellikle çok fazla masa başında geçirirsek bu ders bana zehir olur
5) proje ödevi var mı ? varsa zorlar mı? mesela modelleme ile mars yapmak ( bu arada çok fazla resim işine dönüşsün istemiyorum )
Not: bizim astronomi dersine fizik hocası belki ben girebilirim dedi bunun bi dezavantajı olur mu?

şimdide bilişim dersi hakkında
1) bildiğiniz gibi devlet okulundaki pc ler çöp beni yavaşlığı ile delirtir mi? minecraft cs go kaldırır mı?
2) sınav var mı ? varsa uygulamalı mı yoksa kağıttda ctrl+v nedir gibi mi?
3)genel olarak ne yaparız eskiden bayağı çıldırtmıştı bu ders şimdi çıldırmak istemiyorum özellikle scratch de
4) pc işini seven bi insanım ordaki öğreticekleri şeyler işime yarar mı?
5) ve bundada gereksiz bi proje ödevi var mı? mesela evde cs go yapın gelin gibi

sorularım bu kadardı tüm soruları cevaplamak istemeyenler birazını bile cevaplasa mükemmel olur benim için extradan bi soru çıkarsa sorarım sonradan

ardie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Arda Eker
kanka tekirdağ namık kemal lisesinde okuyorum yeni 11 e geçtim bizde astronomi vardı kitabı falanda vermişlerdi mebin hiç onlara bakmadık 1-)olucak kesin ama cevapları hoca verdi bize sınavı yaparken 2-)biz astronomide matematik işliyoduk mat hocası falan giriyodu proje hazırlama da vardı onda da fizik hocası girip fizik anlatıyodu falan geri soruları cevaplamaya gerek yok anlattım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama okuldan okula değişir

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,271
İsim
Ahmet Sevinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka tekirdağ namık kemal lisesinde okuyorum yeni 11 e geçtim bizde astronomi vardı kitabı falanda vermişlerdi mebin hiç onlara bakmadık 1-)olucak kesin ama cevapları hoca verdi bize sınavı yaparken 2-)biz astronomide matematik işliyoduk mat hocası falan giriyodu proje hazırlama da vardı onda da fizik hocası girip fizik anlatıyodu falan geri soruları cevaplamaya gerek yok anlattım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama okuldan okula değişir
valla sizin okul nasıldır bilmiyorum ama bizim okul eğitim anlamında güzel olduğunu düşünüyorum o yüzden mat hocası girmeyebilir
fizik hocasını pek tanımıyorum ama cevapları vermeyeceğine eminim :ROFLMAO:
ders eğlencelimiydi özellikle gezegenler yıldzlar vs. ve 11. sınıfta var mı?

Top Bottom