Neler Yeni

Öneri 100-120k arası motor önerisi

cptlykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yakup Karaca
Bütçe
120.000
1-2 hafta içinde motor almayı düşünüyorum. A2 ehliyetine yazıldım, kursta biraz motor sürmeyi öğrendim. Aylardır motorları araştırıyorum ne alabilirim diye 125 cc mi 200-250 cc mi diye, en son Bajaj Pulsar N250'de karar kıldım. Motoru günlük gidiş-geliş 60km yapacak şekilde sadece işe gidip gelmek için kullanıcam. 125cclik ile başlamayı tavsiye edenleriniz olacaktır ama ilk motorum sonradan tekrar motor almakla uğraşmak istemiyorum, uzun süre değiştirmem sanırım. Emin olamıyorum bir türlü ve bu fiyat bandındaki hemen hemen tüm motorları araştırdım. Sizce doğru mu yapıyorum veya başka önerebileceğiniz motorlar var mıdır?

cptlykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yakup Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
scooter kullanmak istemiyorum ya başlamışken ilk vitesliyle başlamak istiyorum, dediğiniz gibi scooter daha mantıklı ama işte biraz da benimki zevk meselesi

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
alperen taha demir
Bence güzel bi tercih hocam

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Yağız Arslan Baytekin
n250 torklu motor iyi ama 5 vites ve yağ soğutmalı bir sorun yaparım mı diye sorucak olursan yazın uzun süreli kullanımlar çok ısınabilir hararet yapabilir yazın belki deneyimli değişimin o konuda scooter la başlaman daha iyi olur rks freccia 150 veye 125lik modeli veya rks newlight 125 pro olabilir biraz paran cebinde kalır ekipman da alabilirsin bütçeli olsun istoyorsundur diye ben bunları söyledim freccia yı öneririm hele 150lik olanını çok güzel motor pcx seviyesinde bir kalitesi var amcam aldı ona dayanarak bunları söylüyorum

cptlykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yakup Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yağ soğutma konusunda sorun yaşayan görmedim ns200 sıvı soğutma olup n250nin yağ soğutma olmasından dolayı eleştiriliyor ama biraz araştırdığımda ise arada çok bi fark olmayacak şekilde tasarlanmış ki 250cc motorların yağ soğutma ile de gayet normal çalıştığını biliyorum, uzun süreli kullanmayacağım motoru maksimum 30dakika işe gidebiliyorum. Ve scooter almayı düşünmüyorum maalesef, daha rahat olduklarını ve karlı olduklarını biliyorum ama vitesli hep daha iyi gelmiştir, görünüşleri de hoşuma gitmiyor en basit düşünceyle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,937
Üyeler
147,798
Son üye
Kiyamet
Top Bottom