Neler Yeni

100 günde eşit ağırlık 100 k ?

Kamalak99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kamalak
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
aga biliyorum biraz absürt bi konu ama cidden çok zor durumdayım. ilk başlarda başlayamadım sınava bir ton olay oldu babamla ilgili şeyler oldu. tekrar başlayacağım zaman deprem oldu yine başlayamadım. tek ümidim sınavı ileri tarihe atmalarıydı ama onu da yapmadılar. şu 100 günde 100k ya girip s*ktirip gitmek istiyorum bir yere bu yönetim yüzünden 1 yılımı daha vermek istemiyorum mezunum zaten. matematik ilk 12 konu bitti temel kavramların yarısı eksik onu bugün halledecem. ayt matematik önceden işlediğim konular var ama unuttum tekrar ve soru çözümü yapmadığım için. matematiği seven bir öğrenciyim. şu 100 günde 100k eşit ağırlık gelme ihtimali nedir ?

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
aga biliyorum biraz absürt bi konu ama cidden çok zor durumdayım. ilk başlarda başlayamadım sınava bir ton olay oldu babamla ilgili şeyler oldu. tekrar başlayacağım zaman deprem oldu yine başlayamadım. tek ümidim sınavı ileri tarihe atmalarıydı ama onu da yapmadılar. şu 100 günde 100k ya girip s*ktirip gitmek istiyorum bir yere bu yönetim yüzünden 1 yılımı daha vermek istemiyorum mezunum zaten. matematik ilk 12 konu bitti temel kavramların yarısı eksik onu bugün halledecem. ayt matematik önceden işlediğim konular var ama unuttum tekrar ve soru çözümü yapmadığım için. matematiği seven bir öğrenciyim. şu 100 günde 100k eşit ağırlık gelme ihtimali nedir ?
Yaparsın eşit ağırlıkta 100k cideen kolay bi hedef

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,958
İsim
Mert Metshi
100 gunde sayisalda 100k yaparsin esit agirlik ne ki

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Neden yapmayasın ? Hadi beraber kazanalım. İnşAllah zamanı gelince ikimizde ben hedefime ulaştım diyebiliriz. (Bende bu sene gireceğim.)

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,155