Neler Yeni

100 TL'den 1000 TL'ye kulaklık önerileri

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
110 TL:
Standart özelliklere sahip düşük bütçe kulaklığı ve 40 mm sürücülere sahip. F/P kulaklığıdır.

140 TL:
Yukardaki kulaklıklığa nazaran daha konforlu ve kalitelidir. Hemen hemen aynı özelliklere sahip ama rahatlık olarak bu daha iyi.

170 TL:
Yukarıdaki kulaklığın aynısının 7.1 ve titireşime sahip olup bir kaç özelliği daha iyi.

212 TL: Bloody gayet iyi ürün üreticisidir kulaklığı güzeldir 50mm hoparlör ve neodyum mıknatıslar içermektedir. Yukardakilere göre çok daha iyidir.

220 TL: Bu ise yukarıdakinin RGB'li hali :D.

264 TL:
Bloody G528C'ye benziyor birisi Bloody daha ucuz birisi Rampage ve bir kaç fazla özellik falan ama Bloody G528C fiyatına oranla daha iyi bunu da listeye koyayım.

335 TL:
Pek önermem 40 mm sürücülere sahip ve aman aman özellikleri yok.

400 TL:
Forumda çokça önerilen bir kulaklık 50 mm Neodyum sürücülere sahip ve mikrofonu çok iyi.

500 TL:
50 mm sürücülere sahip marka takıntısı olanların kulaklığı gayet kaliteli malzeme kullanılmış.

598 TL:
HyperX Cloud gayet güzel 53 mm sürücülere sahip ve kablosuz kulaklık.

650 TL:
Fury X var karşımızda fakat HyperX Cloud daha iyi kendisinden :(

730 TL:
Corsair Void Elite 50mm 30.000 Hz frekansına sahip bir kulaklık ve 7.1'e sahip. Discord sertifikası bulunmaktadır ve programı bulunmaktadır.

800 TL:
HyperX Cloud II
Gayet güzel 50mm sürücülere sahip bir kulaklık mikrofonu ve ses kasması çok iyidir.

1020 TL:
50 mm sürücülere sahip çok güzel bir kulaklıktır markası zaten taş gibi üstüne konuşmama gerek yok renk çeşitleri fiyat farkı yaratıyor.

Hiç bir yerden alıntı yapmadım kendim yazdım ve 38 dakikamı aldı hepsini tek tek araştırdım biraz yoruldum. Şimdi ders çalışıp 1 saate geri gelirim. 15 DK daha burdayım eleştiriye açıktır.
Alıntı kabul edilemez.
By Yılan Serdar 3T
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok bir daha konu 1 tane yorum yok be.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
150 160 TL civarına kesinlikle ben İnca lapetos 7.1 öneriyorum.

Bizzat kullanıyorum, 7.1 özelliği güzel ses kastırıyor, kulaklıkda sağlam titreşim var basslı müziklerde çok iyi, yazılımından gerekli ses ayarlarını yapınca çok yüksek ses verebiliyor, kutudan da 2 tane yedek kulak pedi çıkıyor, mikrofonuda gayet yeterli anlaşılır net bir mikrofon.
Bu fiyata sanırım aldığım en iyi f/p ürünlerden biri.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,586
Üyeler
156,802
Son üye
Ramiz_16
Top Bottom