Neler Yeni

1000-1200 TL İşlemci Soğutucu önerisi Ryzen 5 5600

Bünyamina

80+ Gold
hocam ve soğutucu için bitfenix light mesh kasasını kullanıyorum uygun olur mu bu x123 için sığar mı
Evet kasana uyumlu o fan. Cpu yüksekliği olarak iyi bir değere sahip kasan.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Muratcan Balıkçı
Evet kasana uyumlu o fan. Cpu yüksekliği olarak iyi bir değere sahip kasan.
o halde x123 ü sipariş ediyorum hocam ssd konusuna gelince attığınız xpg adata yı o siteden değil de farklı bir yerden sipariş edeyim veya ssd için farklı alternatifler var mı 1000 1200 şeklin de gen 4 olacak şekil de 1. slotum gen 3 destekliyor şuan kullandığım 2. si boşta gen 4 destekliyor

Bünyamina

80+ Gold
o halde x123 ü sipariş ediyorum hocam ssd konusuna gelince attığınız xpg adata yı o siteden değil de farklı bir yerden sipariş edeyim veya ssd için farklı alternatifler var mı 1000 1200 şeklin de gen 4 olacak şekil de 1. slotum gen 3 destekliyor şuan kullandığım 2. si boşta gen 4 destekliyor
O site güvenilir. Herhangi bir şüphen olmasın. Pc hocası daha yeni işbirliği ile sistem hazırladılar oradan.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Muratcan Balıkçı
O site güvenilir. Herhangi bir şüphen olmasın. Pc hocası daha yeni işbirliği ile sistem hazırladılar oradan.
siparişi verdim hocam x123 ün bir tek ssd kaldı alternatiflere ihtiyacımız var mı yoksa xpg adata yı sipariş edeyim mi

Bünyamina

80+ Gold
siparişi verdim hocam x123 ün bir tek ssd kaldı alternatiflere ihtiyacımız var mı yoksa xpg adata yı sipariş edeyim mi
İyi yapmışsın. O m2 den daha iyisi mevcut olabilir ama fiyatı o şekilde değildir. Fena değil alabilirsin bence onu da.

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Muratcan Balıkçı
İyi yapmışsın. O m2 den daha iyisi mevcut olabilir ama fiyatı o şekilde değildir. Fena değil alabilirsin bence onu da.
bende biraz araştırdım da bu fiyatlarda pek bulamadım daha fazla da çıkartamam bütçeyi o halde bunu da alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sağolun hocam yardımınız için

Bünyamina

80+ Gold
bende biraz araştırdım da bu fiyatlarda pek bulamadım daha fazla da çıkartamam bütçeyi o halde bunu da alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sağolun hocam yardımınız için
Ne demek hocam. Hayırlı olsun ürünlerin. Güle güle kullan. :peepokalp:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,280
Üyeler
153,523
Son üye
onurrrrr1