Neler Yeni

1000-1300TL arası klavye önerisi

Fuyuka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamit Can Mutlu
Bütçe
1300
Arkadaşlar dediğim gibi bana klavye önerir misiniz? Beyaz %60 RGB mekanik(brown olursa daha iyi olur) Q klavye stokta olsun yarın alacağımda böyle bir klavye varmı uygun teşekkürler şimdiden mesajlarınız için.

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
İsmail Erdem Konyar
Arkadaşlar dediğim gibi bana klavye önerir misiniz? Beyaz %60 RGB mekanik(brown olursa daha iyi olur) Q klavye stokta olsun yarın alacağımda böyle bir klavye varmı uygun teşekkürler şimdiden mesajlarınız için.
Royal Kludge Rk61 alabilirsen al.
Diyorsan başka bie şey istiyorum Ajazz ak680 var ama brown switch bilemiyorum. Belki Ajazz ve Redragon başka modellerede bakabilirsin.

Fuyuka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamit Can Mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diyorsan başka bie şey istiyorum Ajazz ak680 var ama brown switch bilemiyorum. Belki Ajazz ve Redragon başka modellerede bakabilirsin.
Ajazz ak680 baktım ama fiyatı yurt dışı olduğu için artıyor 1400 1500 lira mı ne oluyor ondan alamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

tam olarak Royal Kludge Rk61 linki var mı baktım yine stokta yok yazıyor.

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
İsmail Erdem Konyar
Ajazz ak680 baktım ama fiyatı yurt dışı olduğu için artıyor 1400 1500 lira mı ne oluyor ondan alamadım

Aslında 1500’e tam istediğin gibi klavye var. Ama bütçeni aşıyor maalesef. Belki daha ucuzuda vardır araştır istersen.

Galiba hiçbir yerde kalmamış. Amazon’da yurtdışı getiriyor maalesef ondan olmaz.

Birde sen başkalarının yazmasınıda bekle istersen illa ki güzel klavye önercek vardır.

Fuyuka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamit Can Mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında 1500’e tam istediğin gibi klavye var. Ama bütçeni aşıyor maalesef. Belki daha ucuzuda vardır araştır istersen.

Galiba hiçbir yerde kalmamış. Amazon’da yurtdışı getiriyor maalesef ondan olmaz.
evet bu aşıyor malesef bulamadım bi türlü klavye hepsi ya çok pahalı ya ucuz yada stokta yok. T60 ve Dierya sanırsam o modelden var ama onlar nasıl?

Birde sen başkalarının yazmasınıda bekle istersen illa ki güzel klavye önercek vardır.
öyle yapıcağım gibi klavye biraz acil almam lazımdıda laptopumun esc tuşu bozuldu hiç çalışmıyor ondan alıcaktım ama hiçbiryerde yok.

Top Bottom