Neler Yeni

1000 mbps indirme ve yükleme ile ne yapılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
Herkese iyi akşamlar. Bir aydır 1000 mbps download ve upload internet kullanıyorum. Bu süre zarfında elimde olan bütün kaynakları kullandım. Epic Games, Steam, Origin gibi yerdeki oyunları zevkine indirdim sildim. En baştan bilgisayara format attım. Tekrardan oyun silip indirdim. Lakin halen bu interneti dibine kadar kullanmak istiyorum. Böyle bir internet ile neler yapılabilir? Elinizde böyle bir şey olsa ne yapardınız? Elimde bir güç var ve bunu kullanamıyorum. Buda beni sinir ediyor. Şimdiden teşekkürler.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,701
İsim
SANANE
Herkese iyi akşamlar. Bir aydır 1000 mbps download ve upload internet kullanıyorum. Bu süre zarfında elimde olan bütün kaynakları kullandım. Epic Games, Steam, Origin gibi yerdeki oyunları zevkine indirdim sildim. En baştan bilgisayara format attım. Tekrardan oyun silip indirdim. Lakin halen bu interneti dibine kadar kullanmak istiyorum. Böyle bir internet ile neler yapılabilir? Elinizde böyle bir şey olsa ne yapardınız? Elimde bir güç var ve bunu kullanamıyorum. Buda beni sinir ediyor. Şimdiden teşekkürler.
Ben internet kafede 4TB boyutunda Makale indirmiştim. Kültürlenmek istiyorsan birebir.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
2 yıldır 1000 mbps kullanıyorum hâlâ öyle çok şey olmadı alışıyorsun artık

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
oyun indirirken 2 mb hızı görünce şükrediyorum, sendeki derde bak :D

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sunucu kurardım ama onu yapma boşver 😀

Adamlar bunu kullanamayacağımızı bildiği için ucuza o hızı veriyor zaten, hızın 100Mbps veya 1000Mbos olması bizim ihtiyaçlarımızı değiştirmiyor, sadece bir şeye erişeceğimiz süreyi azaltıyor. Yani hızlı bir internete sahip olmanın tadını çıkar ve kendini illa o internetle bir şey yapmak zorunda hissetme 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 yıldır 1000 mbps kullanıyorum hâlâ öyle çok şey olmadı alışıyorsun artık
Hocam 16 mbps internet kullanırken bir anda 1000 mbps'e geçince zehirledi beni. Habire bir güncelleme, indirme yapma istediği var elimde. Tutamıyorum kendimi.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,701
İsim
SANANE
Harddiskim yetmiyor malaasef oyunlarla doldurdum. Oyun olmasa bile 4 tb alanım yok.
Şimdi depolamam yok diyorsun o zaman youtube da gezinmenin tadını çıkar. Monitörün 1080p olsa bile 8K VİDEO AÇ.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Hocam 16 mbps internet kullanırken bir anda 1000 mbps'e geçince zehirledi beni. Habire bir güncelleme, indirme yapma istediği var elimde. Tutamıyorum kendimi.
6 Mbps kullanıyordum 6 yıl sonra 1000/1000 e geçtim başlarda ben de ayniydim da sonradan o kadar da enteresan gelmiyor bazen tatmin bile etmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
oyun indirirken 2 mb hızı görünce şükrediyorum, sendeki derde bak :D
hocam anlık olarak 800 gördüğüm zamanlarda bile 30 mbps üstünü geçirmiyor sunucular. Steamdan oyun indirmeye çalışıyorum 10 mbps falanla indiriyor. Bundan 1 ay öncede aynı hızdaki interneti kullanıyordum bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi depolamam yok diyorsun o zaman youtube da gezinmenin tadını çıkar. Monitörün 1080p olsa bile 8K VİDEO AÇ.
hocam zevkine 4k belgesel açıp izliyorum. 8k da donmalar başlıyor.

6 Mbps kullanıyordum 6 yıl sonra 1000/1000 e geçtim başlarda ben de ayniydim da sonradan o kadar da enteresan gelmiyor bazen tatmin bile etmiyor
beni şuanda bile tatmin etmiyor. Her yerde bir limit var. %100 verimli kullandırmıyorlar.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,701
İsim
SANANE
hocam anlık olarak 800 gördüğüm zamanlarda bile 30 mbps üstünü geçirmiyor sunucular. Steamdan oyun indirmeye çalışıyorum 10 mbps falanla indiriyor. Bundan 1 ay öncede aynı hızdaki interneti kullanıyordum bende.

hocam zevkine 4k belgesel açıp izliyorum. 8k da donmalar başlıyor.

beni şuanda bile tatmin etmiyor. Her yerde bir limit var. %100 verimli kullandırmıyorlar.
Kullanamayacağın interneti almak. Ne kadar ödüyorsun.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,347
İsim
Olcay akbulut
ben 16 dan 24 e geçince çağ atladım sanıyordum meğer ben çağ atladım sanarken millet marsta koloni kuruyormuş

Top Bottom