Neler Yeni

1000 mbps indirme ve yükleme ile ne yapılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
ben 16 dan 24 e geçince çağ atladım sanıyordum meğer ben çağ atladım sanarken millet marsta koloni kuruyormuş
hocam tavsiye etmiyorum acayip bozdu beni. Alışana kadar manyak gibi indirme ve yükleme işlemi yapacağım gibi gözüküyor. Ay sonu kaç gb internet harcayacağım merak ediyorum.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,701
İsim
SANANE
ben 16 dan 24 e geçince çağ atladım sanıyordum meğer ben çağ atladım sanarken millet marsta koloni kuruyormuş
O zaman Amerikada 45000 MB internet kullananlar evrenler arası geçiş yaşıyor

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,701
İsim
SANANE
Çok iyi lakin yapacak bir şey kalmayınca elinde kalması çok sinir ediyor.
Dediğim gibi depolama alıp siyasi makaleler indirebilirsiniz. Bazen bazı sebeplerden silindikleri için elde değerleniyor. Benim 8TB HDD'min tamamı neredeyse makale dolu. Her ne kadar 5 gün indirme yapmasına rağmen değdi bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
Sunucu kurardım ama onu yapma boşver 😀

Adamlar bunu kullanamayacağımızı bildiği için ucuza o hızı veriyor zaten, hızın 100Mbps veya 1000Mbos olması bizim ihtiyaçlarımızı değiştirmiyor, sadece bir şeye erişeceğimiz süreyi azaltıyor. Yani hızlı bir internete sahip olmanın tadını çıkar ve kendini illa o internetle bir şey yapmak zorunda hissetme 😀
Hocam zorunda değilim lakin elimde değil. İndirme yapmadığım her saniye bana zarar gibi geliyor. Günde 20 defa telefon ve windows güncellemelerini kontrol ediyorum. İndirecek bir şey bulayım diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi depolama alıp siyasi makaleler indirebilirsiniz. Bazen bazı sebeplerden silindikleri için elde değerleniyor. Benim 8TB HDD'min tamamı neredeyse makale dolu.
Onu yapacağım gelecek ay harddisk takviyesi yapacaktım zaten. Zevkine indirip sileriz.

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Eren Ayaz
Dediğim gibi depolama alıp siyasi makaleler indirebilirsiniz. Bazen bazı sebeplerden silindikleri için elde değerleniyor. Benim 8TB HDD'min tamamı neredeyse makale dolu. Her ne kadar 5 gün indirme yapmasına rağmen değdi bence.
Site önerin var mı :D

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
5 günde 8TB? Baya iyiymiş ya bizim firma 5TB I geçersek bize dava açıyo yapamam ben 😂

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,701
İsim
SANANE

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam zorunda değilim lakin elimde değil. İndirme yapmadığım her saniye bana zarar gibi geliyor. Günde 20 defa telefon ve windows güncellemelerini kontrol ediyorum. İndirecek bir şey bulayım diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu yapacağım gelecek ay harddisk takviyesi yapacaktım zaten. Zevkine indirip sileriz.
Bir süre sonra alışıyorsun. Ben de 20Mbps den 200Mbps ye geçince öyle olmuştum. Şuan 20TL farkla 500Mbps alabiliyorum ama almıyorum çünkü o kadar hız da çok gereksiz geliyor ya 😅

Top Bottom