Neler Yeni

Öneri 1000 TL Civarı Kablosuz Mouse Önerisi

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,073
İsim
Kerem Çavuş

samet0334

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet
1000 - 1200 TL civarına kablosuz mouse önerisi verirseniz sevinirim connectgame gibi yerleri gördüm forumda ancak site hiç güven vermedi trendyol gibi satış yerlerinde de arasında çok fiyat farkı var. logitech g305'e baktım bi arkadaş çok olumsuz yorum yapmış. amazona da baktım çoğu yurt dışından geliyor sanırsam pek beklemek istemiyorum açıkçası, yurt dışı ile uğraşmak istemiyorum. önerilerinize açığım.
İncehesapta cuma gecesi indirimleri oluyor orda bazen güzel mouselar oluyor tavsiye ederim.

ufubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Ufuk Bircan Özkan
1000 - 1200 TL civarına kablosuz mouse önerisi verirseniz sevinirim connectgame gibi yerleri gördüm forumda ancak site hiç güven vermedi trendyol gibi satış yerlerinde de arasında çok fiyat farkı var. logitech g305'e baktım bi arkadaş çok olumsuz yorum yapmış. amazona da baktım çoğu yurt dışından geliyor sanırsam pek beklemek istemiyorum açıkçası, yurt dışı ile uğraşmak istemiyorum. önerilerinize açığım.
Biraz daha bilindik bir marka olsun da yurt içi garanti sorunu yaşamayayım dersen kablosuz şarj destekli Monster Pusat One Shot var. Yanda çıkartılabilir ekstra hassas nişan tuşu da var, istediğin macroyu arayabilirsin. Tam senin bütçene göre. Sahibinden'de az kullanılmış ikinci elleri de var.

canwec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Can ŞENER
teşekkür ederim arkadaşlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular