Neler Yeni

1000 TL gamepad önerisi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,296
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar merhaba 1000 TL bütçem var ve güzel bir gamepad almak istiyorum önerileriniz nelerdir?
Uzun bir araştırmam sonucu benim için tek kusuru kablosuz olmaması olan Msi Force GC20 V2 aldım bugün geldi. Çok memnunum almanı öneririm 950'ye aldım Amazon'dan. Snopy Rampage sg-r218'den geçtim ölü bölge oranı çok tetik tuşları ve analoglarda çok çok az. Kablosunun çıkarılabilir olması gayet iyi. Telefon, PC, PS3, PS4 (tam destek yok diye biliyorum) çalışıyor. Ben PC ve telefonda tak çalıştır sorunsuzca oynadım. V2 olmayan dışında model alma V2 yenilenmiş ve kronik sorunlardan arındırılmış model
Mesaj otomatik birleştirildi:

Msi Force GC20 2'den önce Monster Pusat Clutch düşünüyordum vazgeçtim çünkü %20-25 oranında ölü bölge var bu fiyata çok kötü. F710 ergonomik olarak kötü ve bağlantı sorunları var önermem

Msi Force gc20 deki ölü bölge fazlamı
Msi Force gc20 deki ölü bölge fazlamı?
Hayır, çok çok az. 9.nesil gamepad'de dahi %5 civarı ölü bölge var benzer durum GC20 V2'de de var. @B1L0 hocamda var o bana önermişti SS atmıştı. Soldaki ölü bölge

1682353055143.png

Son düzenleme:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,518
İsim
bilo
Discord
b1l0
Uzun bir araştırmam sonucu benim için tek kusuru kablosuz olmaması olan Msi Force GC20 V2 aldım bugün geldi. Çok memnunum almanı öneririm 950'ye aldım Amazon'dan. Snopy Rampage sg-r218'den geçtim ölü bölge oranı çok tetik tuşları ve analoglarda çok çok az. Kablosunun çıkarılabilir olması gayet iyi. Telefon, PC, PS3, PS4 (tam destek yok diye biliyorum) çalışıyor. Ben PC ve telefonda tak çalıştır sorunsuzca oynadım. V2 olmayan dışında model alma V2 yenilenmiş ve kronik sorunlardan arındırılmış model

Msi Force GC20 2'den önce Monster Pusat Clutch düşünüyordum vazgeçtim çünkü %20-25 oranında ölü bölge var bu fiyata çok kötü. F710 ergonomik olarak kötü ve bağlantı sorunları var önermem

Hayır, çok çok az. 9.nesil gamepad'de dahi %5 civarı ölü bölge var benzer durum GC20 V2'de de var. @B1L0 hocamda var o bana önermişti SS atmıştı. Soldaki ölü bölge

Alıntıyı görüntüle
Ben sağlağım, sol analog testini sol elle yapınca kaydırdım biraz :D Siz de yapın isterseniz hem 0 üründe ne kadar görmüş oluruz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,296
İsim
MehmedVII
Ben sağlağım, sol analog testini sol elle yapınca kaydırdım biraz :D Siz de yapın isterseniz hem 0 üründe ne kadar görmüş oluruz.
Valla ben şu an hiç yapamıyom. Snopy Rampage sg-r218'de kocaman analoglar buna alışmam biraz zaman alabilir

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Efe Vural
2. el düşünürsen xbox 9. nesiller var, hatta forumda çoğu kişinin aldığı bir satıcı var baya güvenilir. Xbox düşünmüyorsan da o bütçede beğendiğin herhangi birini al çünkü zaten ölübölge vs hepsinde aynı XBOX harici.
Hocam atar mısın buraya benimde böyle bütçem var xbox kol düşünüyorum pc için en sağlıklısı microsoft olması game passle kullanmak için bence.

Top Bottom