Neler Yeni

1000 tl ye kedimi almalıyım yoksa 8000 tl pc mi

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Hocam kediyi sokaktan sahiplenirseniz hem bir can kurtarırsınız hem de para harcamazsınız.

Burak76

80+

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Babam kedi almama izin vermiyo normalde PC alıcaktım aklıma kedi geldi babama sordum kedi alırmısın eve PC yerine alırım dedi daha ucuz olduğu için
Şöyle söyleyeyim ben size. Evde bir can beslemek eve bir üye daha katmak, bir tabak daha katmaktır. Masrafları vardır. Fakat sizi cidden sıkıntılarınızdan ve stresinizden uzaklaştırır. 1 yıldır köpek sahibiyim, yeri geldi çok üzüldüğüm günler oldu yeri geldi beraber eğlendiğimiz oldu fakat günün sonunda sizin bir cana bakıp bakamayacağınız önemli. Hevesle sahiplenmenizi ve sonra sokağa bırakmanızı istemem. Bunu göz önünde bulundurarak bir tercih yapın derim.

Burak76

80+
Şöyle söyleyeyim ben size. Evde bir can beslemek eve bir üye daha katmak, bir tabak daha katmaktır. Masrafları vardır. Fakat sizi cidden sıkıntılarınızdan ve stresinizden uzaklaştırır. 1 yıldır köpek sahibiyim, yeri geldi çok üzüldüğüm günler oldu yeri geldi beraber eğlendiğimiz oldu fakat günün sonunda sizin bir cana bakıp bakamayacağınız önemli. Hevesle sahiplenmenizi ve sonra sokağa bırakmanızı istemem. Bunu göz önünde bulundurarak bir tercih yapın derim.
Kedileri çok severim bakalım babam PC almassa kedi aldırıcam borç olduğu için

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Top Bottom