Neler Yeni

Çözüldü✓ 10000/11000 TL Bilgisayar önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
Bütçe
10500
Merhabalar benim babam bu ayın sonuna doğru bana bir pc alıcak ve banada ne alıcağını seç dedi yaklaşık 10000 10500 11000 TL gibi bir bütçemiz var fakat monitör klavye fare gibi ekipmanlarımda yok o yüzden her şey dahil bir sistem arıyorum. biliyorum bu bütçeyle her şey dahil sistem bulmak çok zor monitör fiyatları çok pahlı klavye mouse halledilir ama diğer bileşenler aşırı pahlaı durumda. çok ahım şahım bir pc istemiyorum rx6400 veya rx6500 bile fazlasıyla yeter işlemci olarakta ryzen 3 3100 yeterlidir bana zaten oynuycağım oyunları karşılıyor bu ekran kartı ve işlemci fakat fiyatlar çok allak bullak dün 800 lira olan şey bugun 1200 lira o yüzden bu ay sonuna doğru nasıl bir fiyat çıkar bilmiyorum ama. birde ayrıca bilgisayarı internetten almak istemiyorum bir mağzadan toplamak daha iyi olucaktır. şişlide oturuyorum bu civarda pek mağza yok atom bilişim falan var ama oda çok kötü diyolar sizce doğrumudur atom bilişimden pc toplıyabilirmiyim? sıkıntı çıkarmı? neyse yani kısacası bana yeticek kadar bir pc istiyorum fakat nasıl yapıcağımı bilmiyorum. daha öncede bir sürü konu açtım fakat bazıları 11 k ya hiçbirşey alınmaz diyor bazıları ise biraz beklersen 3060 ti ylı sistem alabilirsin diyor hiçbirşey anlamadım bana görede az bir para fakat dediğim gibi çokta bir beklentim yok. neyse lafı çok uzattım işi Profesyonellere bırakıyorum.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
3060ti imkansız hocam bir kere
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca mağazadan toplarsanız çok fazla fiyata gelir

zaten 1k ekipman
2k monitör
kaldı 7k
7kya ya apu toplarsın ya rx 6400 veya gtx 1650

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

zaten 1k ekipman
2k monitör
kaldı 7k
peki bir önerin varmı

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

zaten 1k ekipman
2k monitör
kaldı 7k
Bu fiyata 3060 ti bulman sinan enginin saçının çıkması gibi bişey

Merhabalar benim babam bu ayın sonuna doğru bana bir pc alıcak ve banada ne alıcağını seç dedi yaklaşık 10000 10500 11000 TL gibi bir bütçemiz var fakat monitör klavye fare gibi ekipmanlarımda yok o yüzden her şey dahil bir sistem arıyorum. biliyorum bu bütçeyle her şey dahil sistem bulmak çok zor monitör fiyatları çok pahlı klavye mouse halledilir ama diğer bileşenler aşırı pahlaı durumda. çok ahım şahım bir pc istemiyorum rx6400 veya rx6500 bile fazlasıyla yeter işlemci olarakta ryzen 3 3100 yeterlidir bana zaten oynuycağım oyunları karşılıyor bu ekran kartı ve işlemci fakat fiyatlar çok allak bullak dün 800 lira olan şey bugun 1200 lira o yüzden bu ay sonuna doğru nasıl bir fiyat çıkar bilmiyorum ama. birde ayrıca bilgisayarı internetten almak istemiyorum bir mağzadan toplamak daha iyi olucaktır. şişlide oturuyorum bu civarda pek mağza yok atom bilişim falan var ama oda çok kötü diyolar sizce doğrumudur atom bilişimden pc toplıyabilirmiyim? sıkıntı çıkarmı? neyse yani kısacası bana yeticek kadar bir pc istiyorum fakat nasıl yapıcağımı bilmiyorum. daha öncede bir sürü konu açtım fakat bazıları 11 k ya hiçbirşey alınmaz diyor bazıları ise biraz beklersen 3060 ti ylı sistem alabilirsin diyor hiçbirşey anlamadım bana görede az bir para fakat dediğim gibi çokta bir beklentim yok. neyse lafı çok uzattım işi Profesyonellere bırakıyorum.
Atom bilişimden alma bişey i 5 3.nesil kasayı 10 k ya satan biyerden ne beklersin ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok bende bulamıycağımı biliyorum zatende birkaç kişi söylemişti ondan demiştim yoksa ztn 3060 ti 12 bin TL

Atom bilişimden alma bişey i 5 3.nesil kasayı 10 k ya satan biyerden ne beklersin ki
bende atombilişimin kendi topladıkları pclerin çok kötü olduğunu biliyorumda ben ordan toplarsam nasıl olur diye sormuştum ztn arkadaşda pahlıya geliceğini söyledi

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
yok bende bulamıycağımı biliyorum zatende birkaç kişi söylemişti ondan demiştim yoksa ztn 3060 ti 12 bin TL

bende atombilişimin kendi topladıkları pclerin çok kötü olduğunu biliyorumda ben ordan toplarsam nasıl olur diye sormuştum ztn arkadaşda pahlıya geliceğini söyledi
Knk vatandan toplarsanda kazık oluyor söylim internetten al sıkıntı yaşamazsın 1660 s i3 12100 f vardı dün 9,5 e

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Semih
Knk vatandan toplarsanda kazık oluyor söylim internetten al sıkıntı yaşamazsın 1660 s i3 12100 f vardı dün 9,5

ah ah o sistemi kaçırmak çok büyük hataydı benim için. Cidden uzdu yani

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

ah ah o sistemi kaçırmak çok büyük hataydı benim için. Cidden uzdu yani
Alıp satıcaktım 10 k ya bile olsa 500 bırakırdı babamı ikna edemedim :[™

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Semih
Alıp satıcaktım 10 k ya bile olsa 500 bırakırdı babamı ikna edemedim :[™
Çok rahat 12000' e giderdi o ya. Ben kullanacaktım şimdi rx 6500 xt düşünüyorum :/ daha pahalıya geliyor şu FireFlux sistemi

Çok rahat 12000' e giderdi o ya. Ben kullanacaktım şimdi rx 6500 xt düşünüyorum :/ daha pahalıya geliyor şu FireFlux sistemi
ama bi yandan beklemekte istiyorum 10 k ya birseyler çıkarsa falan pişman olmayalım diye

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

ama bi yandan beklemekte istiyorum 10 k ya birseyler çıkarsa falan pişman olmayalım diye
12 ye gitmezdi ya bence

Dediğin sistem 1650 ile 9 k zaten dünkü harbiden iyiymiş değerini bilemedik

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Semih
12 ye gitmezdi ya bence

Dediğin sistem 1650 ile 9 k zaten dünkü harbiden iyiymiş değerini bilemedik
1660 süper birde 6gb ram miss gibiydi vallahi çok içime oturdu dünde şansa yorgundum biryere gitmiştim göremedim hiç saat 1 gibi kalktım 2 gibi gördüm 1 saate tam alıyordum aradım bitmiş:(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,746
Üyeler
141,480
Son üye
Ege Tarakcı
Top Bottom