Neler Yeni

Öneri 8000-10000 TL Kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Bütçe
10000
Yardımcı olan ve önerilerini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarda kullanabileceğim kablosuz kulak üstü mikrofonlu kulaklık arıyorum.

Bütçem: 8000₺ (Eğer 1000-2000 fazla ödeyip çok iyi bir şey alacaksam 10000 e kadar çıkabilirim)

İstediğim;

Bluetooth yerine wireless dongle ile bağlayabilmeliyim. Ancak şart değil, bluetooth ile de kullanabilirim. Şuan zaten bluetooth ile kullanıyorum, fakat olay mikrofona geçtiği zaman bluetooth konusu beni mahvediyor. O yüzden wireless dongle ile kullanabileceğim bir model arıyorum.

Mikrofonun olması ve sesin ortalama da olsa karşı tarafa iletilmesi. Toplantılarda sesin çok kötü gitmemesi gerekiyor. Ancak çok itopik bir mikrofona da ihtiyacım yok. Anlaşılır bir şekilde sesim gitsin yeterli.

Ses kalitesinin gerçekten iyi olması. Bütün gün müzik dinlemeyi (özellikle tiz ve mid seslerin ağırlıklı olduğu) çok seven biriyim. Rekabetçi (cs, valorant vb...) oyunlarla aram pek yok. Genelde single player oynuyorum.

Batarya süresinin en azından 1.5 günü çıkarabilmesi. Şuan aktif olarak sennheiser momentum 3 kullanıyorum. Ses kalitesi güzel ancak bataryanın kısa sürede bitmesi ve mikrofon ile pc başında kullanamamam benim için çok büyük sorun oluşturuyor.

Kablolu önerecekseniz, teşekkürler ancak ne yazık ki düşünmüyorum. Kulaklık kafamdayken çok rahat hareket etmeye, pc başından kalkıp işimi halledip geri dönmeye çok alıştığım için kablosunu koparacağıma adım gibi eminim. Kablolu hi-fi güzel bir kulaklık almayı bende isterim ancak rahat edemedikten sonra anlamı yok.

cagsro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Çağrı Sarıoğlu
Yaklaşık 1.5 yıl önce Razer Barracuda X modelini satın aldım. Home office olarak çalışıyorum. Genel anlamda beni memnun eden bir kulaklık oldu. Mikrofonundan hiç şikayet almadım bu zamana kadar. Sesi de aynı şekilde beni tatmin etti açıkçası. Wireless dongle da mevcut içinde. Tüm dönüştürücüleriyle birlikte geliyor zaten. RGB olayını çok sevmediğim için tip konusunda da beğendiğim bi model oldu.
Benim için dezavantajları şunlar:
1- Yazılım desteği yok.
2- 10 yada 15 dakika boyunca ses gelmezse cihaz kendini kapatıyor.(Arkadan soft bi müzik açarak önüne geçilebilir)
3- Mute tuşu basmatik şekilde. Bazen insanı tereddütte bırakabiliyor.

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,409
İsim
Batuhan
Kullanmadım Hocam Ama Tavsiye Edilen Bir Kulaklık , 3 Farklı Mod / Görünüşü / Mikrofonu Gayet Güzel

@qnyb

• Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,409
İsim
Batuhan
Rica Ederim , Teşekkür Ederim Sağolun .

@qnyb

Artarof

80+ Bronze
Yardımcı olan ve önerilerini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarda kullanabileceğim kablosuz kulak üstü mikrofonlu kulaklık arıyorum.

Bütçem: 8000₺ (Eğer 1000-2000 fazla ödeyip çok iyi bir şey alacaksam 10000 e kadar çıkabilirim)

İstediğim;

Bluetooth yerine wireless dongle ile bağlayabilmeliyim. Ancak şart değil, bluetooth ile de kullanabilirim. Şuan zaten bluetooth ile kullanıyorum, fakat olay mikrofona geçtiği zaman bluetooth konusu beni mahvediyor. O yüzden wireless dongle ile kullanabileceğim bir model arıyorum.

Mikrofonun olması ve sesin ortalama da olsa karşı tarafa iletilmesi. Toplantılarda sesin çok kötü gitmemesi gerekiyor. Ancak çok itopik bir mikrofona da ihtiyacım yok. Anlaşılır bir şekilde sesim gitsin yeterli.

Ses kalitesinin gerçekten iyi olması. Bütün gün müzik dinlemeyi (özellikle tiz ve mid seslerin ağırlıklı olduğu) çok seven biriyim. Rekabetçi (cs, valorant vb...) oyunlarla aram pek yok. Genelde single player oynuyorum.

Batarya süresinin en azından 1.5 günü çıkarabilmesi. Şuan aktif olarak sennheiser momentum 3 kullanıyorum. Ses kalitesi güzel ancak bataryanın kısa sürede bitmesi ve mikrofon ile pc başında kullanamamam benim için çok büyük sorun oluşturuyor.

Kablolu önerecekseniz, teşekkürler ancak ne yazık ki düşünmüyorum. Kulaklık kafamdayken çok rahat hareket etmeye, pc başından kalkıp işimi halledip geri dönmeye çok alıştığım için kablosunu koparacağıma adım gibi eminim. Kablolu hi-fi güzel bir kulaklık almayı bende isterim ancak rahat edemedikten sonra anlamı yok.
Stok yakalarsan bunu almanı öneririm Temmuzda almıştım çok memnunum incelemelerine bakarasın

• Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Stok yakalarsan bunu almanı öneririm Temmuzda almıştım çok memnunum incelemelerine bakarasın
Öneri için teşekkürler inceleyeceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,194
Üyeler
141,258
Son üye
Resul kurekci
Top Bottom