Neler Yeni

10000-20000mAh uzun ömürlü Powerbank önerisi

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Telefon tablet ve kulaklık şarj etmek için Powerbank arıyorum uzun ömürlü olsa yeterli öneriniz var mı? Bütçem 1k civarı. Eğer 20000mAh olanlar bu bütçede kalitesiz olur derseniz kaliteli 10000mAh ve üzeri powerbanklari de tercih edebilirim.

GirayHan

80+ Gold
Telefon tablet ve kulaklık şarj etmek için Powerbank arıyorum uzun ömürlü olsa yeterli öneriniz var mı? Bütçem 1k civarı. Eğer 20000mAh olanlar bu bütçede kalitesiz olur derseniz kaliteli 10000mAh ve üzeri powerbanklari de tercih edebilirim.
baseus bipow

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
uzun ömürlü olsun diyorsan hızlı şarj desteği varsa bile hızlı şarj etme çok nadiren şarj edebilirsin ama sürekli hızlı şarj etme powerbankı pile daha fazla yük binmiş oluyor telefonunuda hızlı şarj etme oda çok yük bindirir ztn normal hızda şarj etsende 1 saat şarjda kalsa baya iyi bir sayı bu hızlı şarj meselesi pile çok yük bindiriyor bence ve çok bir olay var hızlı şarj edersen kapasite düşer aralarda kayıplar olyuro atıyorum sen 10w ile şarj ettin 10000mah ama 20-30w ile şarj ettin 9000mah 8000mah fln gibi

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
uzun ömürlü olsun diyorsan hızlı şarj desteği varsa bile hızlı şarj etme çok nadiren şarj edebilirsin ama sürekli hızlı şarj etme powerbankı pile daha fazla yük binmiş oluyor telefonunuda hızlı şarj etme oda çok yük bindirir ztn normal hızda şarj etsende 1 saat şarjda kalsa baya iyi bir sayı bu hızlı şarj meselesi pile çok yük bindiriyor bence ve çok bir olay var hızlı şarj edersen kapasite düşer aralarda kayıplar olyuro atıyorum sen 10w ile şarj ettin 10000mah ama 20-30w ile şarj ettin 9000mah 8000mah fln gibi
teşekkürler önerileriniz için hızlı şarj ömrünü hızlı bitiriyorsa olmasa daha iyi cidden
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Selim
Hocam powerbank zaten yavaş doluyor 10w ile 20000mah doldurmaya kalkarsan o kayıplar yine olacak işlem uzun sürdüğü için kayıp yine artar. Sıcaklık yüksek olmadığı sürece problem değil. Kendiminkini çantayı güneşte bırakınca sisirdim yoksa performansı iyi dayandı 5 senedir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi/Redmi modellerde kulaklık saat vs şeyler için düşük akım modu var tercih edebilirsin. Benimki iyi gitti sismese daha kullanırdım.

Son düzenleme:

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
Hocam powerbank zaten yavaş doluyor 10w ile 20000mah doldurmaya kalkarsan o kayıplar yine olacak işlem uzun sürdüğü için kayıp yine artar. Sıcaklık yüksek olmadığı sürece problem değil. Kendiminkini çantayı güneşte bırakınca sisirdim yoksa performansı iyi dayandı 5 senedir.
hocam mesela powerbank 1 gün boyunca normal şartlarda gider akşam yatmadan şarja takarın ztn saatlerde şarjda durucak powerbank hızlı şarj etmein anlamı ne 10w ile şarj et gece bırak piller yüksek seviyede dolulukta durması pilleri sitres altında tutar ve pilin ömrünü kısaltır atıyorum hızlı şarj edicek 4-5 saat dolu halde şarjda durucak o pil hergün 4-5 saat %100 de durucak ve sitres altında kalıcak pilin ömrünü yemiş olucaksın telefonu hızlı şarj edebilir ama hızlı şarj etmesinin almaı yok telefonun pili ztn uzun süreler gidiyor yeni telefon ise 1-2 saatte şarj etmiş ha 30dk ya ben 1-2 saati tercih ederim pilin ömrü için

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
İsmet Uygar Koyak
Benim tavsiyem orjinal powerbank kullanmanız yönünde. Telefonunuzla aynı marka powerbank kullanabilirsiniz.tablet ve kulaklıkları şarj için ise powerbank kullanmak zarar verir mi onu bi araştırın isterseniz.powerbanki 10000 lík alın.20000 lík powerbankler çabuk bozuluyor diyorlar. Philips 10000 lík powerbank de öneririm(orijinaldir) .

Top Bottom