Neler Yeni

10000-25000 telefon öneri

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
Ali yılmaz
arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum ama kararsızım. şuan elimde note 8 pro var. aslında memnunum ama sıkıldım ve değiştirmek istiyorum nerdeyse 3 yıl olacak tel ile. annemde 6plus var artık şarj marj tutmuyor kaçıncı batarya oldu note 8 i ona verip kendime yeni bi cihaz almayı planlıyorum.
Ama piyasaya bakıyorumda beni cezbeden uygun fiaytlı bir tlefon yok. elimdekinden daha iyi kalitede bi telefon min 12 binerden başlıyor gibi. oda benzer özelliklerde sanki.
istediğim özellikler tecrübeyle sabit
amoled
90-120 hz ekran
ekran ne kadar büyükse o kadar iyi
128 tercihen 256 gb
kamerasına takılmıyorum ama iyi olsa tadından yenmez.
tercihen android. hem bütçe hemde ios sevmiyorum güzel cihazlar ama bana göre değil çok dosya atıp indiriyorum tele.

Genellikle filmdir dizidir izlediğim için büyük ekran seviyorum. internette gezmek için katlanır ekranlar filan ilginç duruyor bütçe olarak kesin bir şey diyemem ama böyle bir telefon varmıdır acaba anlayanlar yazarsa sevinirim içime sinerse alma taraftarıyım.
Taksit olmuyor sanırım max 3 diye görüyorum başka türlü almanın yolları varmdırı peki?
eyw

EfoWars

80+ Bronze
ya da
benim bütçem olsa iphone tercihim olurdu.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
Ali yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya da
benim bütçem olsa iphone tercihim olurdu.
iphone 13 ablam aldı bir ay önce. yani güzel ama 60 hz olması sinirimi bozdu açıkçası. böyle bir fiyat verip 60 hz ekranda işini görmek çok sıkıntı. plustır max tir onlarda hz değerleri güzel ama fiyat farkı uçurum gibi. apple kullandım zamanında evet kaliteli sıkıntısız ama teknolojisi gerektiğinden pahalı diye düşünüyorum. androidte ise daha çok samsung tercih ediliyor sanırım. poco gbi yan marklar nasıldır varmı bir bilgin.
xiaomi klluanıcısı olarak cihaz güzel ama yazılımı uzun vadede sinir bozuyor. samsung daha iyidir diye umuyorum bu konuda. samsungtada bir ton seçenek var plus ultra düz fe filan kafa karıştırıcı yani.

EfoWars

80+ Bronze
iphone 13 ablam aldı bir ay önce. yani güzel ama 60 hz olması sinirimi bozdu açıkçası. böyle bir fiyat verip 60 hz ekranda işini görmek çok sıkıntı. plustır max tir onlarda hz değerleri güzel ama fiyat farkı uçurum gibi. apple kullandım zamanında evet kaliteli sıkıntısız ama teknolojisi gerektiğinden pahalı diye düşünüyorum. androidte ise daha çok samsung tercih ediliyor sanırım. poco gbi yan marklar nasıldır varmı bir bilgin.
xiaomi klluanıcısı olarak cihaz güzel ama yazılımı uzun vadede sinir bozuyor. samsung daha iyidir diye umuyorum bu konuda. samsungtada bir ton seçenek var plus ultra düz fe filan kafa karıştırıcı yani.
Kaliteli android istiyorsan samsung, one plus tan çıkma. Ayrıca 60 hz gerçekten fark ettirmeyecek. Telefonda gezinirken batarya tüketmek dışında başka işe yaramayacak. He oyun oynuyorsan orası ayrı. Evet apple pahalı ancak 2. el satarken de avantajlı ayrıca ios un verdiği deneyimi android veremez.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
Ali yılmaz
Kaliteli android istiyorsan samsung, one plus tan çıkma. Ayrıca 60 hz gerçekten fark ettirmeyecek. Telefonda gezinirken batarya tüketmek dışında başka işe yaramayacak. He oyun oynuyorsan orası ayrı. Evet apple pahalı ancak 2. el satarken de avantajlı ayrıca ios un verdiği deneyimi android veremez.
tablet olarak matepad var elimde 120 hz evde genellikle onlar takılıyrum. tablette sonra elime teli alınca cidden sinir bopzucu bi yavaşlık hissi vermeye başladı. 144 hz ekrandan 60 a geçmek gibi aynı. bi ton para veriyorum yani bi 90 olmalı bence en az. evet kaliteli ama ite malum fiyatlar.. gözümde alınabilecek min ios telefon 13 plus yada max oda malum fiyat..
sanırım s22 den devam edicem. bütçe zorlayabilirsem 13 eyw

EfoWars

80+ Bronze
tablet olarak matepad var elimde 120 hz evde genellikle onlar takılıyrum. tablette sonra elime teli alınca cidden sinir bopzucu bi yavaşlık hissi vermeye başladı. 144 hz ekrandan 60 a geçmek gibi aynı. bi ton para veriyorum yani bi 90 olmalı bence en az. evet kaliteli ama ite malum fiyatlar.. gözümde alınabilecek min ios telefon 13 plus yada max oda malum fiyat..
sanırım s22 den devam edicem. bütçe zorlayabilirsem 13 eyw
attığım oneplusa da bakabilirsin 120 hz si var ve samsun dışında tek terciğin. Bütçeyi çok zorlarsan s22 ultra da bakabilirsin.

şahin doğan

80+ Platinum
12T Pro.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
Ali yılmaz
teknik özellikle olarak fiyat olarak olsun diper cihazlara göre farkla önde cidden. ama xiaomi düşündürmüyor değil. kendi uygulamasında reklam izlemekten sıkılldım sanırım 🙃

EfoWars

80+ Bronze
teknik özellikle olarak fiyat olarak olsun diper cihazlara göre farkla önde cidden. ama xiaomi düşündürmüyor değil. kendi uygulamasında reklam izlemekten sıkılldım sanırım 🙃
Bence bu bütçe de xiaomiye düşmeniz kötü olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,825
Üyeler
141,896
Son üye
sapıkbarney
Top Bottom