Neler Yeni

10000 TL'ye Mouse kulaklık klavye önerisi

Emroasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre Kadir Yanık
Bütçe
10000
10 bin tlyi geçmeyecek kulaklık klavye ve mouse önerisi istiyorum toplamda kulaklık ve mouse wireless olması benim için iyi olur kulaklık olarak arctis 7 plus düşünüyorum mousede claw stili tutuyorum ona göre önerirseniz sevinirim

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,993
İsim
İsim İSİMOĞLU
Klavye

Önceliklerine göre degistirebilirim.

Emroasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre Kadir Yanık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavye

Önceliklerine göre degistirebilirim.
Kulaklığı hyperx düşünmüyorum arctis 7 plusta okeyim diğer parçalarda marka olursa güzel olur 10k veriyorum bilmediğim marka almak istemiyorum

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Ege
Kulaklığı hyperx düşünmüyorum arctis 7 plusta okeyim diğer parçalarda marka olursa güzel olur 10k veriyorum bilmediğim marka almak istemiyorum
Emin olun bildiğiniz marka yerine çok daha doğru ürünler alınır. Kulaklıkta zaten genel olarak seçimler belli. Mouse tutuş biçiminiz nedir ? Klavye boyut isteğiniz nedir ? Ve bu ikisi için bütçe nedir ?

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,993
İsim
İsim İSİMOĞLU
Hepsi kaliteli ürünler. Marka takıntısı da gerek yok çok zevkli ürünler attiklarim, özellikle klavye.

Emroasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre Kadir Yanık
Emin olun bildiğiniz marka yerine çok daha doğru ürünler alınır. Kulaklıkta zaten genel olarak seçimler belli. Mouse tutuş biçiminiz nedir ? Klavye boyut isteğiniz nedir ? Ve bu ikisi için bütçe nedir ?
Marka kalitesinde iyi dediniz peki satış sonrası destekte bu markalar nasıl? Açıkçası yine tercih etmem ben razer ss logi redragon gibi markalardan yanayım açıkçası tutuş claw ve klavye bilek destekli ve en az %75 olursa güzel olur

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Ege
Marka kalitesinde iyi dediniz peki satış sonrası destekte bu markalar nasıl? Açıkçası yine tercih etmem ben razer ss logi redragon gibi markalardan yanayım açıkçası tutuş claw ve klavye bilek destekli ve en az %75 olursa güzel olur
Bütçe nedir ? Satış sonrası destekleri iyidir sorun yaşayan görmedim. Wraith isimli site yurt dışında kaliteli, fiyatına göre performanslı olan ürünleri Türkiye'ye getirip satışını gerçekleştiriyor.

Emroasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre Kadir Yanık
Bütçe nedir ? Satış sonrası destekleri iyidir sorun yaşayan görmedim. Wraith isimli site yurt dışında kaliteli, fiyatına göre performanslı olan ürünleri Türkiye'ye getirip satışını gerçekleştiriyor.
Kalan 2si için 5e yakın bir şey kalıyor bu arada arctis 7 plus nasıldır

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Ege
Kalan 2si için 5e yakın bir şey kalıyor bu arada arctis 7 plus nasıldır
Yani ben arctis 7 yerine hs80 max wireless falan tercih etmek isterdim. Mouse olarak dragonfly bakabilirsiniz
Klavye olarak düşük bütçeli 2k civarına ak820pro olabilir
Veya biraz daha çıkarsanız 5075b shine var
Klavyeleri alırken para birimini dolar yaparsanız daha uyguna gelir.

Emroasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre Kadir Yanık
Yani ben arctis 7 yerine hs80 max wireless falan tercih etmek isterdim. Mouse olarak dragonfly bakabilirsiniz
Klavye olarak düşük bütçeli 2k civarına ak820pro olabilir
Veya biraz daha çıkarsanız 5075b shine var
Klavyeleri alırken para birimini dolar yaparsanız daha uyguna gelir.
Hocam 10.kez söylüyorum marka takıntım var ve yerli alışveriş sitelerinden almak istiyorum.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre

Emroasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171