Neler Yeni

1000tl bandında Kulaklık önerisi

usere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
User
Merhaba arkadaşlar Forumlarda sürekli denk geldiğim bir kulaklık 2 modeli arasında kaldım rgb takıntım yok usb ve jack farkı varmış hangisi daha iyi olur sizce hangisini almalıyım veyahut almaya değermi daha iyileri varmı bu fiyata önerileriniz olursa sevinirim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mahir Cengiz
Merhaba arkadaşlar Forumlarda sürekli denk geldiğim bir kulaklık 2 modeli arasında kaldım rgb takıntım yok usb ve jack farkı varmış hangisi daha iyi olur sizce hangisini almalıyım veyahut almaya değermi daha iyileri varmı bu fiyata önerileriniz olursa sevinirim
Pc de ses kartı varsa 2002d yi al yoksa 2002p yi al

exist.one

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Yusuf Karayer
2002d

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
hamza ersoy
2002d kullanmadım fakat 2002pyi alabilirsin. sadece havitin kulaklıkları kafada çukur yapıyo

usere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
User
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2002d kullanmadım fakat 2002pyi alabilirsin. sadece havitin kulaklıkları kafada çukur yapıyo
Hmm rampage kullanıyorum oda çukur yapıyor biraz sürekli farklı takmaya çalışıyorum idare ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam her anakartta ses kartı var anakart modelinizi ve ses kartınızı öğrenebilir misiniz.
https://ty.gl/bh0oskb3ly347 pc bu baktımda bulamadım yardımcı olurmusun veyahut Bilgisayardanmı öğreniliyor bilgim yokta

Top Bottom