Neler Yeni

1000tl bütçe ile gamepad alacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
barış duran
Merhaba 1000 TL bütçe ile bi gamepad alacağım monster pusat clutch ve f710 arasında kaldım fifa dying light god of war rdr2 dark souls gibi oyunları oynayacağım bu ikisinden hangisi alınır veya bu fiyata daha iyi önereceğiniz kol var mı

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İkisini de tercih etmezdim. İkinci elde 9. nesile bakabilirsin. Naysla Dolap uygulamasından alırsan %10 geri iade de geliyor. Dolaptan bu şekilde geçen ay 710u satıp 900 liraya sıfır 9. nesil aldım.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
bence bu ikisi arasından monster daha iyi. Çünkü yapısı xbox kolları ile aynı ve pc oyunları gamepad ile oynarken xbox kontrolcüsüne göre ayarlanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve en mantıklısı 9. nesil gamepad. Pcde en verimli ve sağlıklı çalışan bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
barış duran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisini de tercih etmezdim. İkinci elde 9. nesile bakabilirsin. Naysla Dolap uygulamasından alırsan %10 geri iade de geliyor. Dolaptan bu şekilde geçen ay 710u satıp 900 liraya sıfır 9. nesil aldım.
hocam bu xbox 9,nesil galiba bluetoothtta sıkıntı cıkarıyormuş kendi adaptorunu falan almamız gerekiyomuş ekstra doğru mu

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam bu xbox 9,nesil galiba bluetoothtta sıkıntı cıkarıyormuş kendi adaptorunu falan almamız gerekiyomuş ekstra doğru mu
Yok dostum sıkıntı çıkarmıyor. Kendi adaptörünü almana gerek yok. Herhangi bir bluetooth dongle al keyfine bak.

Top Bottom