Neler Yeni

1000TL F/P klavye önerisi

UlughBeg

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Bütçe
1000
İyi forumlar,

Maksimum 1000TL olacak bir mekanik klavye bakıyorum. Blue Switch tercihim. Bu şekilde F/P bir klavye onerebilir misiniz?

Teşekkürler.

Son düzenleme:

cureshut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
kürşat
Asus rog scope red switch.bilek destegi yok 2bin tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan

UlughBeg

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam daha önce böyle bir marka hiç duymamıştım Sizce güvenmeli miyim bu adamlara malları kaliteli midir? Ve aliexpress'te orijinal satılıyor mudur? Hp omen encoder'i de beğendim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Hocam daha önce böyle bir marka hiç duymamıştım Sizce güvenmeli miyim bu adamlara malları kaliteli midir? Ve aliexpress'te orijinal satılıyor mudur? Hp omen encoder'i de beğendim.
Güvenmesem önermem hocam TRdeki 1000 1500 tl bandındaki her klavyeye toz yutturur.

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,774
İsim
Faruk Sancar
İnca Opphira İKG 444

UlughBeg

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenmesem önermem hocam TRdeki 1000 1500 TL bandındaki her klavyeye toz yutturur.
Hocam sağolun, almayı düşünüyorum, diğer satan mağazalardan nedense burası çok ucuza satıyor. Aliexpress gibi bir site oluncada güvenemedim pek mağazaya, siz bu mağazadan daha önce alişveriş yaptınız mı? Ürünün replika çıkma gibi bir olayı olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Tyler
Hocam sağolun, almayı düşünüyorum, diğer satan mağazalardan nedense burası çok ucuza satıyor. Aliexpress gibi bir site oluncada güvenemedim pek mağazaya, siz bu mağazadan daha önce alişveriş yaptınız mı? Ürünün replika çıkma gibi bir olayı olabilir mi?
Aga herkes çöktü o klavyeye bir şey olmaz bende alışveriş yatım sadece1 hafta geç geliyor uzaktan geldiği için o da normal
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga herkes çöktü o klavyeye bir şey olmaz bende alışveriş yatım sadece1 hafta geç geliyor uzaktan geldiği için o da normal
Benim laptop portu sadece 2 tane olmasa bende cokucam bluetooth versiyonuna ama klavye + mouse + flash kullandığım için alamadım

Son düzenleme:
Top Bottom