Neler Yeni

100k bütçe her şey dahil sistem önerisi

khunmotun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mete
Bir hafta sonra bir sistem toplayacağım. Hayatımın geri kalanında bir daha bir şey alabileceğimi sanmıyorum, o yüzden sizlere danışmadan iş yapmak istemedim, kötü bir karar alma lüksüm yok, cahilliğimi mazur görün monitör, mouse, klavye, kulaklık dahil 100k bütçeye tamamen oyun oynamak için sistem önerisi rica ediyorum.

>24" monitör olması tercihim. 7800x3d ve 4070'in uygun olacağını düşünüyorum, tabii siz daha iyi bilirsiniz.
> Ses kartı olmadan bilgisayara takabileceğim ve telefonda jaka takabileceğim bir kulaklık tercihen. Ya da şu an şu fiyatta bu kulaklık kaçmaz dediğiniz şeyleri de görmezden gelmem.

teşekkür ederim şimdiden.

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
mustafa çalışır
Bir hafta sonra bir sistem toplayacağım. Hayatımın geri kalanında bir daha bir şey alabileceğimi sanmıyorum, o yüzden sizlere danışmadan iş yapmak istemedim, kötü bir karar alma lüksüm yok, cahilliğimi mazur görün monitör, mouse, klavye, kulaklık dahil 100k bütçeye tamamen oyun oynamak için sistem önerisi rica ediyorum.

>24" monitör olması tercihim. 7800x3d ve 4070'in uygun olacağını düşünüyorum, tabii siz daha iyi bilirsiniz.
> Ses kartı olmadan bilgisayara takabileceğim ve telefonda jaka takabileceğim bir kulaklık tercihen. Ya da şu an şu fiyatta bu kulaklık kaçmaz dediğiniz şeyleri de görmezden gelmem.

teşekkür ederim şimdiden.
Hocam öncelikle 24 inç monitör bu bütçede pek mümkün değil. Çünkü bu bütçede 2k-4k oyunculuk için bir bilgisayar toplanır ve 2k ve 4k monitörlerde 24 inç bulunmuyor. Onun dışında 4070 den çok daha iyi ekran kartları alabilirsiniz bu bütçede. Hazır sistem mi istiyorsunuz toplama mı?

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Eren Erkaşda

tabi kasa ve psu degıstırılerek,

dusunulebılır hocam. ama kesinlikle dedıgınız 4070 çok altta kalıyor, zaman zaman 34k ya kadar dusebılıyor 4070li sistemler..

bu bütçede tek tek toplamak belki daha mantıklı daha uygun olur, arkadaslar yardımcı olur zaten. :)

khunmotun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deneyimim olmadığı için hazır sistem düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,109
Üyeler
152,410
Son üye
EL TURCO OFFICIAL
Top Bottom