Neler Yeni

1080p sistem+monitör tavsiyesi

GlockGen4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen AVCI
Bütçe
30000
Günlük 3-4 saat arası kullanabileceğim farklı farklı oyunları oynayacağım (fps-mmporg-hikayeli) uzun süre götürecek bir pc arıyorum. Herhangi bir marka takıntım yok. Fiyat performans olması önceliğim.

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
Günlük 3-4 saat arası kullanabileceğim farklı farklı oyunları oynayacağım (fps-mmporg-hikayeli) uzun süre götürecek bir pc arıyorum. Herhangi bir marka takıntım yok. Fiyat performans olması önceliğim.
Selamlar , amaç sadece oyunsa ps5 veya x box series x tavsiye ederim.Çünkü bütçeden kaynaklı kuracağınız bilgisayar sisteminde hikayeli oyunlar sizi üzebilir.Konsol aldıktan sonra kalan miktara 2k monitörde alınabilir.Tabi sonrası için bazı konsol oyun fiyatları sizi rahatsız eder mi? bilemiyorum.Tercih size ait.:peepokalp:

GlockGen4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen AVCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar , amaç sadece oyunsa ps5 veya x box series x tavsiye ederim.Çünkü bütçeden kaynaklı kuracağınız bilgisayar sisteminde hikayeli oyunlar sizi üzebilir.Konsol aldıktan sonra kalan miktara 2k monitörde alınabilir.Tabi sonrası için bazı konsol oyun fiyatları sizi rahatsız eder mi? bilemiyorum.Tercih size ait.:peepokalp:
Selamlar hocam. Amaç sadece oyun x box series s var zaten ama çok sarmadı o genelde oynayacağım oyunlar keyfime göre değişiyor rise online olur conquer blade olur csgo olur bunlardan sıkılırsam hikayeli olur ondan dolayı 1080p düşünüyorum. 30k bütçe 1080p için üzmez diye düşünüyorum

Vouxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Burak Çetin

Son düzenleme:

GlockGen4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen AVCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör çok güzel kafama yattı ama 4060 hazır sistem daha ucuza gelmez mi böyle toplamaktansa forumda hep 20k diyorlardı

Vouxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Burak Çetin
Monitör çok güzel kafama yattı ama 4060 hazır sistem daha ucuza gelmez mi böyle toplamaktansa forumda hep 20k diyorlardı
Olabilir bakmak gerek ama genelde hazır sistemin anakartı rami ssdsi falan düşük model oluyor.

Top Bottom