Neler Yeni

1080ti vs günümüz kartları inceleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
@Abdullah Hacıgül Abi lütfen şu kartın performansını günümüz kartları ve günümüz oyunlarıyla test eder misin çıkacak sonuçları gerçekten çok merak ediyorum ve senin yorumlarını düşüncelerini duymak istiyorum. Eğer olumlu şeyler söylersen almayı düşünüyorum çünkü zamanında herkesin olduğu gibi benimde hayalimdi bu kart içimde ukte kaldı 😂 Şimdiden teşekkür ederim abi.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@Abdullah Hacıgül Abi lütfen şu kartın performansını günümüz kartları ve günümüz oyunlarıyla test eder misin çıkacak sonuçları gerçekten çok merak ediyorum ve senin yorumlarını düşüncelerini duymak istiyorum. Eğer olumlu şeyler söylersen almayı düşünüyorum çünkü zamanında herkesin olduğu gibi benimde hayalimdi bu kart içimde ukte kaldı 😂 Şimdiden teşekkür ederim abi.
Hocam alınmaz ya. Temiz 1080 ti bulmak mümkün değil ve çok eski. Bütçe nedir?

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Semi kaan Çakır
Kendisi hayalimdir . Aslında şuan elimdeki kartı satıp alabiliyorum ama hiç mantıklı değil gerçekten . Teknolojik anlamda eksik olduğu için alan wake 2 gibi oyunlarda 3050 den bile rezil duruma düşüyor . Mükemmel derecede çalıştırdığı oyunlarda ise deli gibi güç çekiyor , elimdeki karta kiyasla %25 performans farkı için 200w fazladan güç çekiyor mesela

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam alınmaz ya. Temiz 1080 ti bulmak mümkün değil ve çok eski. Bütçe nedir?
Yok hocam zaten 4060ti 16gb var bende. Dediğim gibi sadece içimde ukte kaldı ve geçen sosyal medyada gezinirken yeni nesil kartlara kafa tuttuğu bir gönderi görmüştüm içimde bir tık merak uyandırdı doğrusu

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

1080 Ti gerçek bir efsane. RTX 2070 Super gücünde fakat alan wake 2 ile gelen ve yeni oyunlarda görüceğimiz mesh shader mevzusundan dolayı artık oyun oynatamayacak bu eski kartlar. Alan wake 2 testlerine bakarsan 1080 Ti gibi bir efsanenin 20 FPS falan verdiğini ama ondan daha kötü olan RTX 2060 ın bile bi şekilde 50-60 FPS bulabildiğini görürsün...

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yok hocam zaten 4060ti 16gb var bende. Dediğim gibi sadece içimde ukte kaldı ve geçen sosyal medyada gezinirken yeni nesil kartlara kafa tuttuğu bir gönderi görmüştüm içimde bir tık merak uyandırdı doğrusu
Hocam saf güç bakımından hiç bir zaman rakibi olamayacak bir kart. Nvidia seneler önce yaptığı karttan daha iyi bir kartı şu an yapamıyor bile.

Top Bottom