Neler Yeni

10k-15k telefon önerisi.

NightWish2434

80+ Silver
Gönül ister ki iPhone alalım (çektiğim dertleri beni tanıyanlar bilir) ama Türkiye'de almak çok zor. Bugün telefon değiştirme kararı aldım.

Şuan kullandığım cihaz Xiaomi mi note 10 lite. Elimizde Samsung a24 128gb var (kapalı kutu yurtiçi ilgilenen dm). Benimde aklımda bu iki cihazı satıp yeni bir cihaza geçmek.

Yeni cihazda,
120hz / 144hz ekran tazeleme hızı
256gb depolama (64 GB ayakta tutmaya çalışıyorum)
Güçlü işlemci
Akıcı seri arayüz
Yedek parça/kılıfı kolay bulunabilen (10 lite ilk 1 yıl kılıf, aktif 3 yıllık kullanımımda halen kırılmaz cam bulamadım)
Orta halli kamera
Hızlı şarj

Olmasını istiyorum. LoL oynuyorum ve ayrı olarak 120hz normalde de deneyimlediğim için böyle istiyorum.

Hoşuma giden cihaz

Önerilere de açığım.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Honor 90. Tek eksigi ois yok harici bu butcelere ilac gibi cihaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Ömer Yiğit Çağlarer
Instagram
omeryigitcaglarer
Steam
RŌNIN 【 浪人 】
Discord
omeryigitcaglarer#2870
hocam honor 90'ı söylediği bütçeye bulamaz sanırım bu bütçeye A54 zorlayabilir diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam honor 90'ı söylediği bütçeye bulamaz sanırım bu bütçeye A54 zorlayabilir diye düşünüyorum
(ben 4 aydır Poco X5 Pro 5G kullanıyorum, gayet memnunum)

NightWish2434

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğimli ekran hatasını 1 kere yaptım birdaha yapamam. Bilmediğim arayüz. Görebildiğim düzgün farkta bi ön kamera bide işlemci. Arada 6k fark var

(ben 4 aydır Poco X5 Pro 5G kullanıyorum, gayet memnunum)
Baktım.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Eğimli ekran hatasını 1 kere yaptım birdaha yapamam. Bilmediğim arayüz. Görebildiğim düzgün farkta bi ön kamera bide işlemci. Arada 6k fark var

Baktım.
Neyi var ki egimli ekranin? M31 var suan memnunum. Is telefonu benim degil gerci de.
Honor 90 tercih edebilirsin bence arayuzu gayet basit ve hizli
Honor 10 lite kullandım bi sure ilk telefonum bile sayılabilir asla uzmedi arayuz kismi. Emui baya basit ve hizli bi arayuz

NightWish2434

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam alışmaya alışırımda şuanda da kavisli ekran var ne kırılmaz camını bulabildim ne kılıfını bulabildim sıkıntılı biraz yani. Ve düz ekrana göre daha dayanıksız. Sadece görünüş
Neyi var ki egimli ekranin? M31 var suan memnunum. Is telefonu benim degil gerci de.
Honor 90 tercih edebilirsin bence arayuzu gayet basit ve hizli
Honor 10 lite kullandım bi sure ilk telefonum bile sayılabilir asla uzmedi arayuz kismi. Emui baya basit ve hizli bi arayuz
olarak güzel

soul

80+ Silver
A54 tavsiye ederim.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Hocam alışmaya alışırımda şuanda da kavisli ekran var ne kırılmaz camını bulabildim ne kılıfını bulabildim sıkıntılı biraz yani. Ve düz ekrana göre daha dayanıksız. Sadece görünüş

olarak güzel
Kirilmaz cam bulursun muhtemelen. Dedigim gibi m31 var kirilmaz cam da var hissiyatı da cok iyi.

God Like

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
C
Bu fiyat bandinda en kotu işletim sistemi olan telefon xaomi olur, daha stabil bir android deneyimi için kesinlikle one ui olan samsung modelleri tercih edilmeli en düşük A34 düşünülmeli A54, S20 FE vb ürünler bakılabilir şuandaki dolar fiyatına göre en mantıklı ürünler arasında bunlar

NightWish2434

80+ Silver
Bu fiyat bandinda en kotu işletim sistemi olan telefon xaomi olur, daha stabil bir android deneyimi için kesinlikle one ui olan samsung modelleri tercih edilmeli en düşük A34 düşünülmeli A54, S20 FE vb ürünler bakılabilir şuandaki dolar fiyatına göre en mantıklı ürünler arasında bunlar
Honor kötü müdür

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Gönül ister ki iPhone alalım (çektiğim dertleri beni tanıyanlar bilir) ama Türkiye'de almak çok zor. Bugün telefon değiştirme kararı aldım.

Şuan kullandığım cihaz Xiaomi mi note 10 lite. Elimizde Samsung a24 128gb var (kapalı kutu yurtiçi ilgilenen dm). Benimde aklımda bu iki cihazı satıp yeni bir cihaza geçmek.

Yeni cihazda,
120hz / 144hz ekran tazeleme hızı
256gb depolama (64 GB ayakta tutmaya çalışıyorum)
Güçlü işlemci
Akıcı seri arayüz
Yedek parça/kılıfı kolay bulunabilen (10 lite ilk 1 yıl kılıf, aktif 3 yıllık kullanımımda halen kırılmaz cam bulamadım)
Orta halli kamera
Hızlı şarj

Olmasını istiyorum. LoL oynuyorum ve ayrı olarak 120hz normalde de deneyimlediğim için böyle istiyorum.

Hoşuma giden cihaz

Önerilere de açığım.
s20 fe ya da s20 fe 8 256 sd
realme gt 2
honor 90 (512 gb depolama)

God Like

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
C
Honor kötü müdür
Honor 90
Poco F4
S20 FE

bu fiyat aralığında en mantıklı ürünler bunlar şahsi fikrimce bu fiyatların üstüne cikabiliyorsaniz iPhone XS Max veya iPhone 11 bakın satarken değer kaybetmez yukarıdaki ürünlere nazaran

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom