Neler Yeni

10K bütçe ile 190 cm 120 kilo Oyuncu/Ofis koltuğu tavsiyesi

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
Bütçe
10000
Merhaba,

Başlıktan da anlaşıldığı gibi 190 cm boy ve 120 kilo'yum. Bu yüzden piyasadaki çoğu koltuğu eliyorum. Önceliğim kumaş koltuk olduğunu belirtmek isterim. Evde kedim var ve ilk yılından parçalanmasını istemem. Hawk Future serisi benim hoşuma gitti. Gerek alt aksamlarının sağlam görünüşü olsun, gerek 180 derece eğim alabilmesi olsun. Ama bel desteğinin lastikli olmayışı yastık gibi tasarlanması pek hoşuma gitmedi. Başka alternatiflere baktığımda ya sağlamlığı konusunda şüphe ediyorum yada malzeme kalitesi resimlerden güzel gözükmüyor.

Aradığım özellikler en az 120 kilo taşıyabilmesi, kumaş olması ve sağlam olması... çünkü günün neredeyse 8-10 saati koltukta geçme ihtimali olacak bir kullanımdan bahsediyorum(Dip not : Remote çalışan bir yazılımcıyım).

Tavsiye ve önerilere açığım.

Edit 1: Uzun bir araştıma ve denemeler sonucu kendime Exvega Business Pro modelinde karar kıldım. Ürün hakkındaki yorumlarımı ve detaylı bilgi için yeni bir konu açacağım. Oradan ürünü merak eden yada benim gibi almak isteyenlere tavsiye verebilirim.

Son düzenleme:

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
xdrive kasırga

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xdrive kasırga
Kumaş koltuk istediğimi belirtmiştim. Bu koltuk deri bir koltuk kedimin bile tırnaklarına dayanamayacağına eminim. Ve ek olarak koltuk 120 kilo sınırı var ben ise 120 kilonun üstünde bir sınır arıyorum.

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
manager-techno-file-sirtli-cok-fonks-yon-koltugu-4017
120 kg yazıyor ama 130 kilo arkadaşım 4-5 yıldır günde 10 saat falan oturuyor. çok kaliteli. bütün arkadaşlar bundan aldık. gidip deneyin derim. çok iyi koltuk.
Bel desteği konusunda nasıl bir tecrübe edindiler ? Ürün genel olarak güzel duruyor alt aksamının da kaliteli durduğunu söylemeliyim ama fileli oluşu kedim için açık hava rock konseri gibi bir şey... Fileleri cidden de yeteri kadar sağlam mıdır acaba ?

donanimci98

80+ Bronze
Bel desteği konusunda nasıl bir tecrübe edindiler ? Ürün genel olarak güzel duruyor alt aksamının da kaliteli durduğunu söylemeliyim ama fileli oluşu kedim için açık hava rock konseri gibi bir şey... Fileleri cidden de yeteri kadar sağlam mıdır acaba ?
Bel desteği bence iyi. Ben de kullanıyorum memnunun. Koltuğun oturma kısmı da ileri geri kayabiliyor. Her halükarda gidip oturmak lazım. Herkesin fiziği farklı. File için ise tshirt gibi bir şey asabilirsiniz. O kısma. Sağlam ama kedi ne yapar bilemem.

JANEH

80+ Bronze
hawk kasımda indirime girer 4k ya alırsın

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hawk Fature iyidir ya

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
hawk kasımda indirime girer 4k ya alırsın
Bende Hawk Future'da mutabıkım ama bel desteği için yastık formunda bir desteği olması pek hoşuma gitmedi. Black Friday indirimlerini bekliyorum. O vakte kadar alternetif aramaya devam ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hawk Fature iyidir ya
Bende Hawk Future'da mutabıkım ama bel desteği için yastık formunda bir desteği olması pek hoşuma gitmedi. Black Friday indirimlerini bekliyorum. O vakte kadar alternetif aramaya devam ediyorum.

ErkanKrcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erkan-Karacar
bunu övüyorlar baya, kendin özelleştirebiliyorsun üstelik fiyatı da fena diğer koltuklara göre bir tık daha ucuz
Bunu bende gördüm. Hem süet kumaş olması hem de 145 kilo kapasitesi ile ilgimi çekmişti. Övenlerini de gördüğüm için merak etmiyor değilim. Lakin Ürünü genel olarak kullananların az olması bende şüphe uyandırıyor. Ama buda Hawk'dan sonra kafamdaki ilk ürün...

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Future iyidir

freygasm

80+ Gold
10k bütçe ile hawk almak, 3m bütçe ile peugeout almak gibi. O vücut hawkı darmaduman eder. Ben ve arkadaşımda sırt kısmı kırıldı yaslanınca. O yüzden direkt ele.

Top Bottom