Neler Yeni

11-12 Bin Liraya Alınabilecek En Mantıklı Samsung Telefonlar

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yiğit Karakuş
16-17 bin TL gibi bir param var bunun bir kısmıyla ikinci el ipad pro almak istiyorum onun için 5 bin TL gibi bir para ayırdım. Kalanıyla ise kendime yeni telefon almak istiyorum. Telefondan beklentilerim şunlar; beni bir gün götürebilirse güzel olur telefonda genel olarak bir şey yapmıyorum çok fazla şarkı dinliyorum bunun yanında da günde 2 saate yakın sosyal medyada dolaşıyorum performans olarak çok bir beklentim olduğunu söyleyemem. Kameraya gelecek olursak sürekli olarak fotoğraf çekmiyorum fakat çektiğimde de güzel çıkmasını istiyorum o yüzden kamerası da iyi olursa güzel olur. Ayrıca telefonu uzun süre kullanmak istiyorum şöyle bir 5 sene falan götürse güzel olur (güncellemelerinin devam etmesi falan.) bu fiyat bandında alabileceğim telefonlar nelerdir bunları merak ediyorum şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
16-17 bin TL gibi bir param var bunun bir kısmıyla ikinci el ipad pro almak istiyorum onun için 5 bin TL gibi bir para ayırdım. Kalanıyla ise kendime yeni telefon almak istiyorum. Telefondan beklentilerim şunlar; beni bir gün götürebilirse güzel olur telefonda genel olarak bir şey yapmıyorum çok fazla şarkı dinliyorum bunun yanında da günde 2 saate yakın sosyal medyada dolaşıyorum performans olarak çok bir beklentim olduğunu söyleyemem. Kameraya gelecek olursak sürekli olarak fotoğraf çekmiyorum fakat çektiğimde de güzel çıkmasını istiyorum o yüzden kamerası da iyi olursa güzel olur. Ayrıca telefonu uzun süre kullanmak istiyorum şöyle bir 5 sene falan götürse güzel olur (güncellemelerinin devam etmesi falan.) bu fiyat bandında alabileceğim telefonlar nelerdir bunları merak ediyorum şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.
Güncelleme umrumda değil uzun süre gitsin özellikleri iyi olsun dersen S20 FE.

Güncelleme alayım daha yeni bir cihaz olsun dersen en iyisi A34, ama bu donanım olarak S20 FE den daha zayıf.

A34 alayım dersen yarın migrosları dolaş 9800TL ye satılıyormuş sanırım yarın son diyor Akakçe, şuan 10500 den aşağı satan yok.

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelleme umrumda değil uzun süre gitsin özellikleri iyi olsun dersen S20 FE.

Güncelleme alayım daha yeni bir cihaz olsun dersen en iyisi A34, ama bu donanım olarak S20 FE den daha zayıf.

A34 alayım dersen yarın migrosları dolaş 9800TL ye satılıyormuş sanırım yarın son diyor Akakçe, şuan 10500 den aşağı satan yok.
Hocam iyi akşamlar 3-4 hafta daha bekleyip a53 alabilirim. Önerir misiniz güzel bir telefon mu?

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
S21Fe bulunuyor 2.el 12k bandında en mantıklı tercih o olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

S21Fe bulunuyor 2.el 12k bandında en mantıklı tercih o olur
Kendimde kullanıyorum kameralarından çok memnunum aktif ekran süreside üzmüyor bt mobil veri wifi full açık parlaklık %70 den aşşağı inmiyor aktif ekran sürem 6 ile 7 saat arası değişmekte 11 pro maxten geçtim exynos şarj konusunda pekde iyi değil işlemci olarak ama iş görüyor kötü diyemem telefondan çok oyun oynamıyorum ama test amaçlı oyunda oynadım iyi diyebilirim 5 sene güncelleme konunuza gelwcek olursak samsung cephesinde şuanda 5 sene güncelleme sözünü s23 cihszlara verdi diye biliyorum o cihazların fiyatıda 55.000 TL ile 40.000 arası değişmekte

Top Bottom