Neler Yeni

11. sınıfa yeni geçmiş Sayısal öğrencisi açığa geçmelimi?

Octivaia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cengiz hunoğlu
Arkadaşlar iyi forumlar ben 11. sınıfa yeni geçtim. Sayısal öğrencisi olarak çalışmaya şimdiden başlamak istiyorum. Açık öğretime geçip geçmemek ile arasında kaldım dershaneye büyük ihtimal mart veya nisan ayında gidicem. Önerileriniz nelerdir?

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Uğur Karabulut
Arkadaşlar iyi forumlar ben 11. sınıfa yeni geçtim. Sayısal öğrencisi olarak çalışmaya şimdiden başlamak istiyorum. Açık öğretime geçip geçmemek ile arasında kaldım dershaneye büyük ihtimal mart veya nisan ayında gidicem. Önerileriniz nelerdir?
Evde çalışabiliyorsan gecebilirsin

Rulep

80+ Gold
Disiplinin varsa geç yoksa büyük ihtimalle sallarsın

Msk08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa Sedat koyuncu
11 fen konuları önemli, bir hocadan dinlemen iyi olur 12 de açığa geçmeni tavsiye ederim

Golf 4 R32

80+ Silver
Neden durduk yerde açığa geçiyorsun? Geçme tabii ki derdin ne

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Okulu bu kadar yerden yere vurmayın. Aynı konuları okulda da görüyorsun zaten. Pekiştirmiş oluyorsun. Niye açığa alasın ki? Okula gitmek evde pekiştirmene engel değil. Dershane okul kadar verimli olmayabilir. Hiç bilmediğin, görmediğin konuları evde tek başına öğrenip pekiştirmen seni zorlar.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Mustafa tsn
Okul zamanı tyt matematik ve tyt türkçeyi konu olarak bitirmeye çalış ama 11 konularını sakın aksatma konulardan hiç açık bırakma benim 11de ki en büyük pişmanlığım depremden sonra hiç ders çalısım gelmedi eksik kaldım aytde . Yazında 1ayda fkb biter ayt matematiğe erken başlarsın devamında napaağını en iyi sen bilirsin zaten

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
benim fikrim 11de değil 12de geçmek daha mantıklı eğer dershane vs. yazıldıysan.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Saçmalama, sakın geçeyim deme. Evdekilere de güvenme boşsun diye hep bir şey yaptıracaklar. Sonra çalışamayacaksın. Tarih,felsefe,müzik vs bunlar boş zamanını alır o kadar. Diğer dersler işini görür. Hemde hocalara soru sorma fırsatını bulabilirsin. 11 değilde 12de çok fazla üstünüzde durmazlar. Mesela ben 12ye geçtiğimde müdürümüz genel olarak hocalara 12. sınıf öğrencilerin üzerine gidilmeyecek, gereksiz ödev veya bir konudan sorumlu olursanız bizlere bildirin diye açıklama yapmışlardı. Mat-Fen ve Türkçe dışındaki tüm derslerde hocalarımız bizi serbest bırakırlardı.

Alihanarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Alihan Arı
Kısa ve net geçme, zaten geçmenin sana pek bir faydası olmayacağı gibi bir de sabah kalkıp okula gitme disiplinini kaybedersen asla üniversiteye düzenli gidemezsin. Ve üniversite lise gibi çalışıp yaparım nolcak diyebileceğin bi yer değil, hocadan dinlemedikçe ilerleme kaydedemezsin.

Octivaia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cengiz hunoğlu
Okul zamanı tyt matematik ve tyt türkçeyi konu olarak bitirmeye çalış ama 11 konularını sakın aksatma konulardan hiç açık bırakma benim 11de ki en büyük pişmanlığım depremden sonra hiç ders çalısım gelmedi eksik kaldım aytde . Yazında 1ayda fkb biter ayt matematiğe erken başlarsın devamında napaağını en iyi sen bilirsin zaten
geçmiş olsun

• Beğen
Reaksiyonlar: Mtsn

Talha_

80+
Kesinlikle geçme. 11 açığa geçilecek sene değil. 12'de geçebilirsin o da kaliteli ( cidden parasını senden söke söke aldıkları butik bir dershane ) bir dershaneye gideceksen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,282
Üyeler
150,843
Son üye
FPguySezer
Top Bottom