Neler Yeni

!!12.999 TL Bedava !!VOK-FRIDAY/AMD Ryzen 5 5600X/GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti

İceWolf

80+ Silver
Evet bizdeki modelin aynısı Aourus olanıda var. Ama amaç bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olmalı. Arkadaş doğru yapmış. Bakın siz benim sorunumu çözmezseniz bende Aourus modelini isterim demiş. Niyeti Aourus olanını almak olsaydı İtopyaya gitmez direk tüketici haklarından talep eder ve %99.99 da alırdı.

Mert555

80+ Bronze
Adamlara yazık sizin gibi insanlarla uğraşıyorlar. Ekran kartı fiyatına sistem alıp, bir de haksız olduğunuz yerde kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz.
Sen siteden alırken düz P750GM yazıyordu. Ürün incelemesinde de o var. Faturayı kasa eline geçince görüyorsun, alırken sen P750GM olduğunu kabul ederek aldın. Ayrıca muhtemelen hata sonucu Aorus yazdılar.
Cidden yazık size.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamları bezdirmişsiniz PSU verelim de gitsin demişler.Ekran kartı fiyatına? Senin benim onun hayrına mı yapıyor sanıyorsun? Malları kalıyor satılmıyor diye yapıyor. Satılan mala neden indirim yapsınlar? Helal olsun hakkınızı arayın.

Ekran kartı fiyatına? Senin benim onun hayrına mı yapıyor sanıyorsun? Malları kalıyor satılmıyor diye yapıyor. Satılan mala neden indirim yapsınlar? Helal olsun hakkınızı arayın

Penguen

80+ Silver

Ekran kartı fiyatına? Senin benim onun hayrına mı yapıyor sanıyorsun? Malları kalıyor satılmıyor diye yapıyor. Satılan mala neden indirim yapsınlar? Helal olsun hakkınızı arayın
Bende de RTX 3060 Ti var. Garantisiz, 2. El karta 1-2 hafta önce 12.500 TL direkt veriyorlardı. 13.000 TL'ye sıfır sistem almışsınız.
Zaten arkadaşım hakkı yeni PSU istemek ve ben ona bir şey demedim. İlla gidip de Aorus olsun, yoksa THH'ye veririm derse haksızdır. Ben de ondan bahsettim. Mesajda Hakem Heyeti'ne gideceğim demiş çünkü.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert

Hocam farkında mısın bilgin mi yok bilmiyorum ama şuan kapalı kutu 3060Ti 14.000₺ ye çok rahat satılabiliyor letgo yada sahibindende. Adam 13.000₺ ye full sistem satıyor. Bu sistemin hemen hemen aynısını yan parçaları daha düşük kalitede (kasa psu vs.) ekran kartsız şekilde 5.600₺ ye sattım. Ekran kartı yaklaşık 7.400₺ ye denk gelmiş oluyor. 13.500 e koysam akşamı bulmaz satılır.

YanCaman

80+
Evet bizdeki modelin aynısı Aourus olanıda var. Ama amaç bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olmalı. Arkadaş doğru yapmış. Bakın siz benim sorunumu çözmezseniz bende Aourus modelini isterim demiş. Niyeti Aourus olanını almak olsaydı İtopyaya gitmez direk tüketici haklarından talep eder ve %99.99 da alırdı.
Bende böyle gittim ama sorun değil çok fazla. Netice de güzel fiyat aldık bir hata için kasmadım.

İceWolf

80+ Silver
Bende böyle gittim ama sorun değil çok fazla. Netice de güzel fiyat aldık bir hata için kasmadım.
Bendede herhangi bir sorun yok. Sorun olmadığı sürece bişey yapmayı düşünmem. Ama bende sorun yaşarsam İtopyayla iletişime geçer PSU nun değişmesini isterim gerekirse tehditte ederim. Çünkü 1 lira bile olsa parasını ödedim ve aldığım malın sağlam çalışmasını isterim.

YanCaman

80+
Bendede herhangi bir sorun yok. Sorun olmadığı sürece bişey yapmayı düşünmem. Ama bende sorun yaşarsam İtopyayla iletişime geçer PSU nun değişmesini isterim gerekirse tehditte ederim. Çünkü 1 lira bile olsa parasını ödedim ve aldığım malın sağlam çalışmasını isterim.
Sorun olursa öyle tabi ama sorunluk bir cihaz değil bence.

Top Bottom