Neler Yeni

!!12.999 TL Bedava !!VOK-FRIDAY/AMD Ryzen 5 5600X/GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti

Aramun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ahmet Akın
Bendekide aynı onda sorun yok. Demek istediğim İtopya faturaya "AOURUS" yazmış. Yani biz normal değil Aourus olan modeli satın almışız faturaya göre.
Tamam işte bende onu demek istiyorum. Satabilmek için Aorus ismini koymuşlar bu psu nun başına sanırım ama şansını bir dene istersen :D

İceWolf

80+ Silver
Tamam işte bende onu demek istiyorum. Satabilmek için Aorus ismini koymuşlar bu psu nun başına sanırım ama şansını bir dene istersen :D
Aynı şeyi söylüyoruz. Ama bu bir hata. Çünkü aynı powerin birde Aourus modeli var. Yani biz vidyodakini aldık onda sorun yok. Fakat firma açısından "kesdikleri faturaya göre" "bize Aourus modelini resmiyette satmışlar fakat düz olan modeli göndermişler" gibi bir resmi durum ortaya çıkmış.

Aramun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ahmet Akın
Aynı şeyi söylüyoruz. Ama bu bir hata. Çünkü aynı powerin birde Aourus modeli var. Yani biz vidyodakini aldık onda sorun yok. Fakat firma açısından faturaya göre "bize Aourus modelini resmiyette satmışlar fakat düz olan modeli göndermişler" gibi bir resmi durum ortaya çıkmış.
işte o düz olan model yani bize gelen itopya sitesinde de Aorus olarak gözüküyor bilmiyorum yani ama başka sitelerde o model de Aorus etiketi yok açıkcası

İceWolf

80+ Silver
işte o düz olan model yani bize gelen itopya sitesinde de Aorus olarak gözüküyor bilmiyorum yani ama başka sitelerde o model de Aorus etiketi yok açıkcası
Farketmezki sitede ne yazdığı. Resmi faturada "Gigabyte Aourus P750GM" yazıyor. Yani Tüketici haklarına başvurulsa ve ben bunu almadım dese haklı çıkar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz trajikomik olacak ama Bir alışveriş sitesine Ferrari model araba yazıp altına Şahin resmi koysalar aynı burdaki durum oluşur yasal olarak. Kişi ben Ferrari aldım ferrarimi isterim dese haklı çıkar. Çünkü faturada Ferrari yazıyor.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,560
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Arkadaşlar vok un psusu problem cıkardı boşta sıkıntı olmuyor ama valoranta vs girince kapanıyor pc :(

Aramun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ahmet Akın
Arkadaşlar vok un psusu problem cıkardı boşta sıkıntı olmuyor ama valoranta vs girince kapanıyor pc :(
Sistem eline gelince test yapmadın mı? sıcaklıkları falan bir kontrol etseydin bende hiçbir sorun yok açıkcası :/

wake up to reality

80+ Silver
Fan gürültüsünden dolayı elimdeki eski pc'yi kullanmaya devam ediyorum. Valla ne zaman çözebilirsem ses sorununu o zaman kullanacağım. Sebebini hala çözemedim. Bence sorun fan bağlantılarıyla ilgili, fanda sıkıntı yok. Anakart değiştirip sıvı soğutmanın fanını pompasını falan anakarta bağlayınca sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,560
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Sistem eline gelince test yapmadın mı? sıcaklıkları falan bir kontrol etseydin bende hiçbir sorun yok açıkcası :/
Hocam sıcaklıklarda hiçbir problem yok. Psu problemi ısınma vs hiç derdim yok öyle diyim. İtopyaya mail attım bekliyorum bakalım

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,560
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Arkadaşlar bir güncelleme geçeyim. Faturamızda gigabyte aorus yazıyor, ben oraya gidip itopyayı birbirine kattım. Hataları yüzünden artık linkten aorusu silmişler:

Faturada yazan bu:

PSUm bozuk olduğunu test edecekler . Ama kendilerinden faturada yazan ürünü talep edeceğim. Yoksa tüketici haklarına sikayet edeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
İstanbul Sefiri
Arkadaşlar bir güncelleme geçeyim. Faturamızda gigabyte aorus yazıyor, ben oraya gidip itopyayı birbirine kattım. Hataları yüzünden artık linkten aorusu silmişler:

Faturada yazan bu:

PSUm bozuk olduğunu test edecekler . Ama kendilerinden faturada yazan ürünü talep edeceğim. Yoksa tüketici haklarına sikayet edeceğim.
Keşke baştan aorus modelini koysalardı ancak fiyat çok uygun olduğu için bir şey diyemiyorum.Geçmiş olsun hocam umarım hakkınızı alırsınız takipteyim konuyu.

Kyxaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berke Kocabaş
Bildiğiniz Yeni gelecek indirimli pc var mı? Günü tarihi belli mi orta-üst/üst seviye

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,560
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Keşke baştan aorus modelini koysalardı ancak fiyat çok uygun olduğu için bir şey diyemiyorum.Geçmiş olsun hocam umarım hakkınızı alırsınız takipteyim konuyu.
Corsair RM650 verdiler ama çok uğraştırdılar. Tatlı dille bilinçli bir şekilde konuştum. Aslında kendi hataları bize gelen doğru psuydu ama isimlendirme hatası yüzünden koz verdiler yaniç

Penguen

80+ Silver

Faturada yazan bu:

Adamlara yazık sizin gibi insanlarla uğraşıyorlar. Ekran kartı fiyatına sistem alıp, bir de haksız olduğunuz yerde kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz.
Sen siteden alırken düz P750GM yazıyordu. Ürün incelemesinde de o var. Faturayı kasa eline geçince görüyorsun, alırken sen P750GM olduğunu kabul ederek aldın. Ayrıca muhtemelen hata sonucu Aorus yazdılar.
Cidden yazık size.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair RM650 verdiler ama çok uğraştırdılar. Tatlı dille bilinçli bir şekilde konuştum. Aslında kendi hataları bize gelen doğru psuydu ama isimlendirme hatası yüzünden koz verdiler yaniç
Adamları bezdirmişsiniz PSU verelim de gitsin demişler.

Top Bottom