Neler Yeni

12 k Telefon Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Özgür Kaptan
Öncelikle iyi aksamlar bu mesele hakkında daha oncede konu actım ama malesef net bir karara varamadım yarın almaya gıdıcegım ve son kez bir konu acıyorum
Butce max 12 k alabılıcegım yerler vatan teknosa medıamarket gıbı yerler benım ıcın onemlı olan kriterlerin basında 12 taksıt olması var dolayısıyla 12 k altı olması bu telefondan kesinlıkle buyuk bir beklentim yok ortalama bir ıslemcı ortalama bir kamera olsun benım ıcın kafi birde xiomi ve bilinmedik bir marka olmasın harici dedıgım gıbı cihaz gunluk kullanım ıcın oyun oynamıyacagım oyunları tabletten oynuyorum sadece sosyal medya ve aramalar için kullanacağım dedıgım gıbı en onemli sey taksıt normalde e ticaret sitelerinden alırım ama taksıte asırı faiz katıyorlar gidip bankadan kredi almakla aynı sey oluyor nerdeyse onerılerınızı bekliyor sımdıden tesekkur edıyorum

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Samsung A34, 5 sene götürür rahat.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Öncelikle iyi aksamlar bu mesele hakkında daha oncede konu actım ama malesef net bir karara varamadım yarın almaya gıdıcegım ve son kez bir konu acıyorum
Butce max 12 k alabılıcegım yerler vatan teknosa medıamarket gıbı yerler benım ıcın onemlı olan kriterlerin basında 12 taksıt olması var dolayısıyla 12 k altı olması bu telefondan kesinlıkle buyuk bir beklentim yok ortalama bir ıslemcı ortalama bir kamera olsun benım ıcın kafi birde xiomi ve bilinmedik bir marka olmasın harici dedıgım gıbı cihaz gunluk kullanım ıcın oyun oynamıyacagım oyunları tabletten oynuyorum sadece sosyal medya ve aramalar için kullanacağım dedıgım gıbı en onemli sey taksıt normalde e ticaret sitelerinden alırım ama taksıte asırı faiz katıyorlar gidip bankadan kredi almakla aynı sey oluyor nerdeyse onerılerınızı bekliyor sımdıden tesekkur edıyorum
A25 bakabilirsin. A34ün ufaktan kırpılmışı.

Bu arada taksit için aynı faizi vatan gibi mağazalar de koyuyor şuan, özel bir kampanya olmadığı sürece öyle yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Özgür Kaptan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A25 bakabilirsin. A34ün ufaktan kırpılmışı.

Bu arada taksit için aynı faizi vatan gibi mağazalar de koyuyor şuan, özel bir kampanya olmadığı sürece öyle yani.
Bundan bır kac sene once oyle degıldı demekki degısmıs bunu ogrendıgım ıyı oldu a 25 e gelirsek ıslemcısı tereddütte bırakıyor ama aklımda olan bır model bu taksıt konusunda yenılenmıs cıhazlar cok avantajlı aslında ama forumdaki kisiler cok sıcak bakmıyor yenılenmıs cıhazlara benımde ıcıme sinmedi oyuzden

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,976
İsim
uwu
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Özgür Kaptan

üstüne 250tl kuponda var
Medıamarket veya teknosa gibi magazalardan bahsediyorum :) trendyolda aynı fiyat lakin taksit yapınca baya bi faiz katıyor nerdeyse a 54 fiyatına geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom