Neler Yeni

🔥İndirim 120/40 İndirim Kuponu AMAZON’da ticari elektronik ileti izni verene.

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
  • Adım 1: Aşağıdaki sarı düğmeyi tıkla ve İletişim Tercihleri Merkezi sayfasına git.
  • Adım 2: Ticari elektronik ileti almak istiyorum kutucuğunu seç.
  • Adım 3: Sana 7 gün içinde 120 TL veya üzerindeki ürün sepetinde kullanılmak üzere 40 TL değerindeki promosyon kodunu e-posta ile göndereceğiz.
  • Adım 4: E-postada, indirimi hesabına tanıtmak için "İndirimi etkinleştir" düğmesine tıklayın.
  • Adım 5: Satıcı olarak Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 120 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetine ekle.
  • Adım 6: Ödeme sayfasında uygulanan 40 TL indirimi kontrol ederek ödemeyi tamamla.
    ARKADAŞLAR ADIMLARI İZLEDİKTEN SONRA (O KUTUCUĞU İŞARETLEDİKTEN SONRA SİZDE TEBRİKLER FALAN yazdımı) benimki otomatik işaretliydi girince herhangi bilgi verirseniz sevinirim.

123kral14

80+ Silver
bana da bir şey demedi

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
YEEESSSSS. Manga param çıktı.

Aaahmt

80+ Bronze
  • Adım 1: Aşağıdaki sarı düğmeyi tıkla ve İletişim Tercihleri Merkezi sayfasına git.
  • Adım 3: Sana 7 gün içinde 120 TL veya üzerindeki ürün sepetinde kullanılmak üzere 40 TL değerindeki promosyon kodunu e-posta ile göndereceğiz.
  • Adım 4: E-postada, indirimi hesabına tanıtmak için "İndirimi etkinleştir" düğmesine tıklayın.
  • Adım 5: Satıcı olarak Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 120 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetine ekle.
  • Adım 6: Ödeme sayfasında uygulanan 40 TL indirimi kontrol ederek ödemeyi tamamla.
    ARKADAŞLAR ADIMLARI İZLEDİKTEN SONRA (O KUTUCUĞU İŞARETLEDİKTEN SONRA SİZDE TEBRİKLER FALAN yazdımı) benimki otomatik işaretliydi girince herhangi bilgi verirseniz sevinirim.
ben işaretledim ve tebrikler yazısı geldi diye hatırlıyorum 5 günün sonunda indirim elidme

burak9956

80+ Bronze
Kanka bende de işaretliydi, kaldırıp tekrar işaretledim onay verdi. Böyle dene istersen 😄

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
ben işaretledim ve tebrikler yazısı geldi diye hatırlıyorum 5 günün sonunda indirim elidme
ben bayağı önce yapmıştım bende de tebrikler demişti ancak sepette indirimi göremiyorum.

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Muhammet
Daha önce Ocak ayında da yaptılar gelmemişti kimseye mail falan

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,305
İsim
Lokman Doğan

Üzgünüz, aşağıdaki promosyon için uygun değilsiniz.​

NE DEMEK DEĞİLİM LANNNN
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bende de işaretliydi, kaldırıp tekrar işaretledim onay verdi. Böyle dene istersen 😄
nerden kaldırıyoruz

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Ali Batmaz
Kod gelmiyor kaç kere yaptım bunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri