Neler Yeni

1200 TL kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arif KIRKGÖZ
Merhaba,
Geçen ay Havit Gamenote H2230D kulak üstü kulaklık almıştım. Fakat kulaklık 1-2 haftaya bozuldu. Kulağımı çok rahatsız ediyordu. Ben de para biriktirip yeni bir kulaklık biriktirdim. Bütçeyi biraz daha arttırabilirim ama 100-200 lira civarı. Önereceğiniz kulaklık biraz büyük olursa çok iyi olur. Mikrofon kalitesi çok önemli değil ama çok kötü de olmasın. Jak girişiyle uğraşmak istemiyorum ama bu fiyat bandında USB girişli var mı bilemem. Eğer varsa güzel kablosuz (Bluetooth ve Wi-Fi değil) kulaklık olursa daha iyi olur.

Şimdiden teşekkürler.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
yunusemre
Merhaba,
Geçen ay Havit Gamenote H2230D kulak üstü kulaklık almıştım. Fakat kulaklık 1-2 haftaya bozuldu. Kulağımı çok rahatsız ediyordu. Ben de para biriktirip yeni bir kulaklık biriktirdim. Bütçeyi biraz daha arttırabilirim ama 100-200 lira civarı. Önereceğiniz kulaklık biraz büyük olursa çok iyi olur. Mikrofon kalitesi çok önemli değil ama çok kötü de olmasın. Jak girişiyle uğraşmak istemiyorum ama bu fiyat bandında USB girişli var mı bilemem. Eğer varsa güzel kablosuz (Bluetooth ve Wi-Fi değil) kulaklık olursa daha iyi olur.

Şimdiden teşekkürler.
https://www.gaming.gen.tr/urun/239487/xpg-precog-s-kablolu-siyah-oyuncu-kulakligi-precog-s-bkcww/ anında al gec cok mukemmel 2 arkadasıma aldırdım fp oglu fp

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
yunusemre

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
yunusemre

eren28tr

80+ Platinum
USB girişli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arif KIRKGÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB girişli.
Gamenote bende kötü bir izlenim yarattı. Başka marka yok mu?

eren28tr

80+ Platinum
Gamenote bende kötü bir izlenim yarattı. Başka marka yok mu?
Marka değil model bazında bakmak lazım hocam fiyatına göre iyi araştırabilirsin bu modeli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunada bakabilirsin normalde rampage önermem ama fury ile birlikte üretmişler fiyatına göre buda iyi bunu alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arif KIRKGÖZ
Marka değil model bazında bakmak lazım hocam fiyatına göre iyi araştırabilirsin bu modeli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunada bakabilirsin normalde rampage önermem ama fury ile birlikte üretmişler fiyatına göre buda iyi bunu alabilirsin.
Rampage markasına o kadar para vermekten yana değilim. İyice araştırıp ya bir daha Havite şans vericem yada XPG alıcam. Peki sizce XPG kulaklık alınır mı?

eren28tr

80+ Platinum
Rampage markasına o kadar para vermekten yana değilim. İyice araştırıp ya bir daha Havite şans vericem yada XPG alıcam. Peki sizce XPG kulaklık alınır mı?
O model hakkında bilgim yok hocam ama normalde bende rampage bende önermem fury ile birlikte üretmişler kulaklığı kötü değil yani araştırabilirsin ama almak istemiyorsan havit al.

Top Bottom