Neler Yeni

1300 TL Fiyat Bandında Mouse Önerisi

burockk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak ALASOY
Bütçe
1300
Merhaba, 1300 TL'ye kadar mouse arıyorum. Ağırlıklı olarak oyun için ancak iş içinde makro tuşları olursa daha iyi olacağını düşünüyorum. Steel Series Rival 5 modelini inceledim ve hoşuma gitti açıkçası. Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum ve Küçük - Orta boyutlarında bir elim var. Şuan da Logitech G102 kullanıyorum ama çift tıklama sorunum var mouse'da onun için değiştirmek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
ege
dün glorious model o- vardı kablosuz onu al derdim ama bitti

SeaderS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musab Taha Karadağ
Discord
SeaderS#0001
Stoklarda görünmüyor hocam şuan, teşekkürler yine de :)
Hocam stokları yenilicekmiş. Farede gayet güzel eğer aceleniz yoksa bunu tavsiye ederim. İsterseniz başka fareler önerebilirim hocam :)

burockk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak ALASOY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam stokları yenilicekmiş. Farede gayet güzel eğer aceleniz yoksa bunu tavsiye ederim. İsterseniz başka fareler önerebilirim hocam :)
Şu an için acelem yok hocam inceleme videosunu en kısa zamanda izliycem, başka önerilerini de alırım ama :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada yaklaşık 4 sene Steel Series Rival 110 kullanmıştım,daha sonra Logitech G102 kullandım ama 1.5 sene sonra çift tıklama sorunu olmaya başladı. Steel Series Rival 5 modeline ne diyorsunuz hocam, bilginiz var mıdır?

Top Bottom