Neler Yeni

1391 gündür işsizim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Audiophile
9 gün sonra 1400. gün doluyor. Şu anda 3.81 sene ediyor ondalıklı olarak. 28 Eylül'de 4. senem doluyor işsiz yaşamımda. 28 Eylül 2020'de YTÜ EHM'den mezun oldum. Sigortamı ödüyorum ama artık çalışmak istiyorum. Kim bilir, belki de hiç çalışmadan yaşlanacağım.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,263
İsim
Ahmet Sevinç
hocam madem kendi sigortanı ödeyebiliyorsun bu demekki paraya ihtiyacın yok buda demekki çalışmaya ihtiyacın yok bu güzel bir şey değil mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Audiophile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam madem kendi sigortanı ödeyebiliyorsun bu demekki paraya ihtiyacın yok buda demekki çalışmaya ihtiyacın yok bu güzel bir şey değil mi
Hocam aslında para var, düzenli gelir de var ama hiç mühendislik yapmadan yaşlanma fikri çok üzüyor beni. Bakalım, inşallah bir yerde başlarım. Fazla maaşta gözüm yok. Maksat verimli bir insan olabilmek. İşsiz yaşayana ne kız var, ne de mutluluk. Ben şahsen verimli bir insan olabilmek isterim boş boş oturmaktan ziyade.

Hanaz

80+ Silver
Hocam aslında para var, düzenli gelir de var ama hiç mühendislik yapmadan yaşlanma fikri çok üzüyor beni. Bakalım, inşallah bir yerde başlarım. Fazla maaşta gözüm yok. Maksat verimli bir insan olabilmek. İşsiz yaşayana ne kız var, ne de mutluluk. Ben şahsen verimli bir insan olabilmek isterim boş boş oturmaktan ziyade.
Hocam kısaca para nerden geliyor banada öğretebilirmisiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Audiophile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kısaca para nerden geliyor banada öğretebilirmisiniz
Hocam aileden kalma gelirler maalesef. Vakıf paramız var, bir de öteki daireden kira geliyor. Geçinip gidiyorum. 30k TL maaş bile alsam işe girerim, en azından sigorta yüküm düşer ve daha fazla gelirim olur. Bakalım, yakında iş bulacağıma inanıyorum.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Furkan ŞENGÜL
ss yok mu hocam

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ad
Yutuba başla abi istersen

grasdiyas

80+ Silver

Starlex

80+ Silver
9 gün sonra 1400. gün doluyor. Şu anda 3.81 sene ediyor ondalıklı olarak. 28 Eylül'de 4. senem doluyor işsiz yaşamımda. 28 Eylül 2020'de YTÜ EHM'den mezun oldum. Sigortamı ödüyorum ama artık çalışmak istiyorum. Kim bilir, belki de hiç çalışmadan yaşlanacağım.
harikasın kardeşim ya

Top Bottom