Neler Yeni

144 HZ için bu displayport yeterlimi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metehan Gülal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Displayport 144 HZ üstü için gerekli eğer HDMI kablosu varsa onlada çalıştırabilirsin
Displayport 144 HZ üstü için gerekli eğer HDMI kablosu varsa onlada çalıştırabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDMI kablosu taktım ama 144 hz vermedi araştırdım bu monitorun 144 hz desteklemesi için displayport gerekliymiş

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

chary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
𝔖𝔞𝔪𝔢𝔱
İlgilendiği Kategoriler
Sistemsel Sorunlar / Ekipman

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Monitör desteklemediyse displayport alacaksınız.

Hayır monitörden monitöre değişiyor HDMI girişi 144 HZ destekleyende var desteklemeyende.
Bide ek olarak display port hdmı'dan daha iyi değil mi böyle bi algı vardı sanırım ne olaraktı bilmiyorum görüntü kalitesindemi bağlantı aktarımındamı neyde bilmiyorum.

chary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
𝔖𝔞𝔪𝔢𝔱
İlgilendiği Kategoriler
Sistemsel Sorunlar / Ekipman
Bide ek olarak display port hdmı'dan daha iyi değil mi böyle bi algı vardı sanırım ne olaraktı bilmiyorum görüntü kalitesindemi bağlantı aktarımındamı neyde bilmiyorum.
Evet displayport HDMI'dan daha iyi. Daha yüksek HZ lere çıkabilme yüksek çözünürlüklerde kullanma çoklu monitör kullanımında sunduğu kolaylık vs. daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metehan Gülal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet displayport HDMI'dan daha iyi. Daha yüksek HZ lere çıkabilme yüksek çözünürlüklerde kullanma çoklu monitör kullanımında sunduğu kolaylık vs. daha iyi.
ozaman dp mi alıyım peki benm burda attığım dp nasıl iyi midir?

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
https://www.amazon.com.tr/PrimeX-PX-DP1-Display-Destekli-Displayport/dp/B0BX6P1VTH/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=KN3A39VJDOSW&keywords=display+port+144+hz+full+hd+1650+super&qid=1693744534&sprefix=display+port+144+hz+full+hd+1650+super,aps,121&sr=8-2

Monitorum ASUS VG248QE marka monitor ve displayport olmadan 144 hz desteklemiyor bende bu kabloyu almayı düşünüyorum sizin displayport öneriniz varsa söyleyebilirmisiniz ?
Bu displayport kablosu nasıldır ?
Senin monitörün display port 1.2 ye kadar destekliyor. Dp 1.2 bir kablo alman yetecektir.

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
Yanlış hatırlamıyorsam pauge ve ugreen iyidi bu konuda yanlış yazmış olabilirim

Top Bottom