Neler Yeni

Bilgisi olan varsa size zahmet 3 tane monitör koyuyorum buraya hangisini alayım

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Kullanmış olduğun güç kaynağını atabilir misin kankam ona göre değerlendirme yapalım.
Veya direkt "Bu güç kaynağını kullanıyorum X bütçeye PSU önerir misiniz" diye konu açabilirsin.
psu değil knk, makelsanın güç kaynaklarından bahsediyorum onlardan lazım ha eğer ben yanlış anladıysam, şuan archon 750watt power ı kullanııyorum

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Pardon ben elektrik kesintisinde PSU'ya zarar gelebilir diye düşünüyorsun sandım. Söylediğin konuya pek hakim değilim kankam.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Pardon ben elektrik kesintisinde PSU'ya zarar gelebilir diye düşünüyorsun sandım. Söylediğin konuya pek hakim değilim kankam.
knk sıkıntı yok da yeni bir konu açtım, daha demin pc kapandı, ram hatası verdi daha önce de yaşamıştım kodu tanıdım ondan ram hatası olduğunu biliyorum, tak çıkart tak çıkart zorla açıldı pc, 16 gb ram var gskils, şuan 8gb gözüküyor sebebi nedir bunun valla kafaıy yicem

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Archon markası PSU'da pek bilindik bir marka değil pek güvenilir bir PSU'ya benzemiyor. İstersen düzgün bir PSU'da alabilirsin. Elektrik kesintisinden dolayı PSU'ya zarar geldiğinde diğer parçalara zarar verebilme ihtimali var.

Belki bu yüzden ramlere zarar gelmiş olabilir ram soketlerini falan temizlemeyi deneyebilirsin sorunun hangi ramde olduğunu çözmek için tek modül ram ile pcyi aç biri sıkıntısızsa diğerindedir sorun.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Archon markası PSU'da pek bilindik bir marka değil pek güvenilir bir PSU'ya benzemiyor. İstersen düzgün bir PSU'da alabilirsin. Elektrik kesintisinden dolayı PSU'ya zarar geldiğinde diğer parçalara zarar verebilme ihtimali var.

Belki bu yüzden ramlere zarar gelmiş olabilir ram soketlerini falan temizlemeyi deneyebilirsin sorunun hangi ramde olduğunu çözmek için tek modül ram ile pcyi aç biri sıkıntısızsa diğerindedir sorun.
KNK 2 ay oldu archon kasa ile beraber aldım, gayet memnunum bir sıkıntım yok, ramleri tek tek denedim ama açılmadı pc ona ayrı şaşırdım, ikisini de taktığımda 1 i görünüyor valla kafayıt yicem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,631
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom