Neler Yeni

144 hz monitör ama akıcı değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Balcı
asus vp249qgr mönitörü yeni aldım ama internet kafedeki gibi akıcı değil 144 hz hissiyatı hiç vermiyor arkadaşlarda farketti bunu. yardımcı olursanız sevinirim. bütün ayarlar yapılı lütfen şu bu ayarı yap demeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Balcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
chade
Ben adamdan yardım bekliyorum adamın yazdığı şeye bak. bunları da burda barındırıyorsunuz ya forumun kalitesi düşer başka bişey olmaz.
dostum monitör akıcı değil diye sorununu belirtiyorsun, forumda da sana şunu yaptın mı bunu yaptın mı gibi sorular sorarak sorunun kaynağını bulmaya çalışıyoruz. ayarlar yapılı bir şey demeyin dersen forumdakiler ne yapsın? monitörün ayarları bize vahiy mi iniyor? nereden bilelim? belki doğru ayar yaptığını sanıyorsun ama yanlış yaptın? dişim ağrıyor diyip dişçiye gittiğinde doktora hayır dişimle ilgili soru sormayın ben ağrı kesici içtim zaten diyebilir misin? sen her şeyi tek tek açıklayacaksın ki forumdaki bilgi sahibi insanlarda sana cevabın ne olduğunu bulup anlatacak

Xarun

80+
Uygunsuz davranış
Ben adamdan yardım bekliyorum adamın yazdığı şeye bak. bunları da burda barındırıyorsunuz ya forumun kalitesi düşer başka bişey olmaz.
Cahil beynin işe yaramayınca,yardım dilenmek için foruma kayıt olmuşsun 2dk lık üyesin.Sen mi karar vereceksin kaliteye?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,451
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom