Neler Yeni

144 hz VA panel G-Sync destekli monitör tavsiyesi

LrdVld1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sarp
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda https://www.gaming.gen.tr/urun/5942...6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ linkteki kasayı satın aldım. Şimdi bu kasa için VA panel 144 hz ve ekran kartından dolayı G-Sync olmasa bile destekleyen bir monitör almak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla aşağıya linkini bırakacağım monitör Freesync destekli olmasına rağmen G-Sync destekleyenlerden. Başka bir öneriniz var mıdır? Şimdiden sağolun.

Monitör Linki: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...splay-freesync-curved-monitor-pm-HB00000R2YJW

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Bir bütçe aralığı belirtirsen iyi olur.

AsafSimsek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Halil Asaf Şimşek
Yeni monitörlerin çoğunda G sync desteği var. İllaki G sync ibaresi bulunması gerekmiyor diye biliyorum. Yani Ayarlardan yapılıyor

LrdVld1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sarp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni monitörlerin çoğunda G sync desteği var. İllaki G sync ibaresi bulunması gerekmiyor diye biliyorum. Yani Ayarlardan yapılıyor
Evet çoğu destekliyor ama verimli çalışmadıkları oluyor. Bu yüzden denenip onaylanmış ve düzgün çalıştığı söylenen bir monitör almak istiyorum. Neden direkt G-Sync olan bir monitör almıyorsun derseniz malum fiyatları çok yüksek. Bir ibare için yüzlerce lira fazladan vermek anlamsız diye düşünüyorum.

AsafSimsek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Halil Asaf Şimşek
Evet çoğu destekliyor ama verimli çalışmadıkları oluyor. Bu yüzden denenip onaylanmış ve düzgün çalıştığı söylenen bir monitör almak istiyorum. Neden direkt G-Sync olan bir monitör almıyorsun derseniz malum fiyatları çok yüksek. Bir ibare için yüzlerce lira fazladan vermek anlamsız diye düşünüyorum.
Hocam Gsync ler çok pahalı alınmaz bence daha ucuza daha iyiler var

Top Bottom