Neler Yeni

1440p Monitör önerisi

Canberk86

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Canberk Canbolat
7800XT için 2k monitör arıyorum. Aklımda Viewsonic VX2780J-2K var ama 1ms GtG değil 1ms MPRT olması düşündürüyor, Rekabetçi oyunlarda 1ms MPRT sorun yaratır mı? Başka bir monitör öneriniz var mı?

Pckopat

80+ Silver
Mprt yerine gtg bir monitör alman daha iyi olur. Bütçede 14 bantlarına çıkarsan VG27AQML1A modeline bakabilirsiniz sağlam bir monitör.

Canberk86

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Canberk Canbolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mprt yerine gtg bir monitör alman daha iyi olur. Bütçede 14 bantlarına çıkarsan VG27AQML1A modeline bakabilirsiniz sağlam bir monitör.
O modelin Pivot olmayanını almaya düşündüm ama nerdeyse 2 kat fark var o kadar paraya çıkmam zor.

eren28tr

80+ Platinum
kavlisli olması sorun olmaz dersen bu monitörü öneririm normalde va panel olduğu için önyargılıydım ama renk kalitesi güzel bir monitör ve 240 hz bunu öneririm.

Son düzenleme:

Canberk86

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Canberk Canbolat
kavlisli olması sorun olmaz dersen bu monitörü öneririm normalde va panel olduğu için önyargılıydım ama renk kalitesi güzel bir monitör ve 240 hz bunu öneririm.
Diğer forumda da bunu önerdiler, araştırdım hoşuma gitti baya kalite bir ürün ama VA panel olması bir düşündürüyor. Eğer sende oyunlarda hiç netlik sorunu yaşadın mı? Birde bir siteyi aşşağı kaydırırken yazıların renginin kayması gibi bir sorun varmış VA panellerde onu yaşadın mı?

eren28tr

80+ Platinum
Diğer forumda da bunu önerdiler, araştırdım hoşuma gitti baya kalite bir ürün ama VA panel olması bir düşündürüyor. Eğer sende oyunlarda hiç netlik sorunu yaşadın mı? Birde bir siteyi aşşağı kaydırırken yazıların renginin kayması gibi bir sorun varmış VA panellerde onu yaşadın mı?
Ben kullanmadım hocam normalde va panel olduğu için önermiyordum ama renk kalitesi güzelmiş + olarak 240 hz bide alabilirsin.

Canberk86

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Canberk Canbolat

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Murat
7800XT için 2k monitör arıyorum. Aklımda Viewsonic VX2780J-2K var ama 1ms GtG değil 1ms MPRT olması düşündürüyor, Rekabetçi oyunlarda 1ms MPRT sorun yaratır mı? Başka bir monitör öneriniz var mı?
Dediğin monitör bende var 10 üzerinden rahat 9 veririm. Renkleri olsun parlaklığı olsun her şeyi gayet güzel. Pivot olmasını saymıyorum bile o ayrı bi güzel. Verdiğin fiyata aldığın özellikler fazla fazla var zaten.

eren28tr

80+ Platinum

Canberk86

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Canberk Canbolat
Dediğin monitör bende var 10 üzerinden rahat 9 veririm. Renkleri olsun parlaklığı olsun her şeyi gayet güzel. Pivot olmasını saymıyorum bile o ayrı bi güzel. Verdiğin fiyata aldığın özellikler fazla fazla var zaten.
Ya bütçede onlarca güzel model var o yüzden karar vermekte zorlanıyorum sinirlenip en F/P olan ViewSonici alıcağım galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

alınmaz hocam. dediğim gibi va panel olduğu için bende ilk başta önyargılıydım ama renk kalitesi olarak güzel bir monitör renk kalitesi olarak ips monitörlerle yarışıyor ve 240 hz oddsyey g6 alabilirsin.
Asus niye alınmaz hocam? zaten bende en çok G6ya yakınım muhtemelen G6 alırım

eren28tr

80+ Platinum
Ya bütçede onlarca güzel model var o yüzden karar vermekte zorlanıyorum sinirlenip en F/P olan ViewSonici alıcağım galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus niye alınmaz hocam? zaten bende en çok G6ya yakınım muhtemelen G6 alırım
pahalı daha ucuza daha iyileri var hocam düzgün bir incelemesi de yok o yüzden alınmaz oddsyey g6 alabilirsin.

Top Bottom