Neler Yeni

144HZ-2K Monitör Önerisi

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Tamamen karanlık ortamda siyah bir ekran olunca böyle kenarlarda köşelerde falan çirkin bir parlaklık olabiliyor. IPS panellerde genelde.
evet var diyebiliriz yok dersek yalan söylemiş oluruz ama benim için o sorun değil aslında ama var yani belli baya :D

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
evet var diyebiliriz yok dersek yalan söylemiş oluruz ama benim için o sorun değil aslında ama var yani belli baya :D
Yani cok rahatsiz edici derecedeyse iade ediledebilir degistirme talep edilebilir ama ips panellerde hep bir tık olur bu. Cok azsa dert degil bence. Ips panellerde siyahlar grimsi oldugundan olur. Rtings uzerinden monitor modelini girip bakabilirsin mesela testlerde gozukur. Aslinda ips yerine oled olsa daha iyiydi tabii de parasi ona gore degisiyor.

gazibeyli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yasin SYLYN
Yani cok rahatsiz edici derecedeyse iade ediledebilir degistirme talep edilebilir ama ips panellerde hep bir tık olur bu. Cok azsa dert degil bence. Ips panellerde siyahlar grimsi oldugundan olur. Rtings uzerinden monitor modelini girip bakabilirsin mesela testlerde gozukur. Aslinda ips yerine oled olsa daha iyiydi tabii de parasi ona gore degisiyor.
Rtings de incelemiştim bulunabilecek tüm 2k monitörleri orada ki test de bu sorun çıkmıştı
Ama en iyi tepki süresine sahipti ondan sonra lg 27gl83a-b geliyordu
linkden bakıp karşılaştırabilirsiniz

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Sıkıntı yok problem etmedim :D
Rtings de incelemiştim bulunabilecek tüm 2k monitörleri orada ki test de bu sorun çıkmıştı
Ama en iyi tepki süresine sahipti ondan sonra lg 27gl83a-b geliyordu
linkden bakıp karşılaştırabilirsiniz
Aldım teşekkürler

Muddi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Rick Grimes

Muddi

80+ Bronze
Hocam valla samsung odyssey aldim incehesap indirimden 2k olani. 4899 a. Ins iyidir

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
merhabalar hocam asus vg27aqz modelini değerlendirebilirsin 165 hz ıps 1 ms 2k çözünürlik 3 yıl garantili ürün vatandan alımlarda ölü piksel testi var kafan rahat eder

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
merhabalar hocam asus vg27aqz modelini değerlendirebilirsin 165 hz ıps 1 ms 2k çözünürlik 3 yıl garantili ürün vatandan alımlarda ölü piksel testi var kafan rahat eder
Delli aldım

Top Bottom